YMCA YMCA Setkání

YMCA Setkání


Zveme vás na 16 akcí:
on-line přihláška

17.- 19.5. POSVÁTNÉ STEZKY - Víkend pro muže

*) on-line přihlášku lze použít s webovými prohlížeči Chrome, Firefox, Edge

Přátelé,           

o víkendu v polovině května 2019 se uskuteční další Valašské setkání chlapů v Rajnochovicích zaměřené na mužskou spiritualitu. Tentokrát na téma:

Posvátné stezky - devět duchovních temperamentů

Jak se setkávám a žiju s Bohem? Jak se nechávám sytit jeho štědrostí? Stávám se jeho "partnerem na celý život"? V čem mně to pomáhá při naplňování mého životního poslání a v mé roli muže, manžela, otce ...

Víkend je inspirován knížkou Garry Thomase: Posvátné stezky - devět duchovních temperamentů. Téma pomáhá lépe porozumět a prohloubit svoji duchovní cestu, poznat své místo v církvi  i odlišnosti druhých.

V programu se vystřídají podobně jako v předchozích setkáních: krátké přednášky, osobní zamyšlení v tichu, sdílení ve skupinkách, bubnování, společné modlitby, zpěv, mše, tanec, sport, vycházka do okolí, neformální pokec s kamarády ad.

Kdo máte zájem, přihlaste se co nejdříve vyplněním on-line přihlášky (Vpravo nahoře - Pouze pokud byste s ní měli problém využijte vzor přihlášky na konci této webové stránky).

Pozvěte i své kamarády. V Rajnochovicích je místa dostatek :-)
Víkend je vhodný pro každého kdo má zájem rozvíjet své mužství a duchovní život, bez ohledu na to, zda se už podobné akce zúčastnil.

Na setkání s těmi kdo přijedou se těší
Honza Šlachta a Miloš Vyleťal (společně s Pavlem Koukalema a Jožkou Kundrátem)

Další informace k akci:

Místo konání: 
Rajnochovice, diecézní středisko mládeže Archa (http://www.ado.cz/sarkander/archa/  )

Přihlášky posílejte e-mailem na adresu: ymca@setkani.org 
Informace taky na: 731 625 615    

Lektoři: Jan Šlachta, Miloš Vyleťal

Příjezd: v pátek mezi 17:00-19:00 (večeře)

Ukončení: v neděli obědem kolem 14:00

Strava: je zajištěna celodenní, v dostatečném množství. Pro nahlášení počtu strávníků potřebuji Tvoji závaznou přihlášku včas.

Ubytování: ve více lůžkových chatkách s lokálním topením. Nutno si vzít svůj spacák!

Cena: 750,- Kč/víkend (v odůvodněných případech je možné požádat o slevu) Platba přímo na místě.

Ostatní:  vezmi si buben (svůj nebo půjčený) a pokud hraješ - tak i kytaru nebo jiný přenosný hudební nástroj. Vezmi si pohodlné oblečení a přezutí aby jsi se cítil příjemně. A také oblečení a obutí na vycházku v okolí, nebo fotbálek v odpolední pauze .

Nezapomeň: si vzít také Bibli, psací potřeby, dobrou náladu a "mysl začátečníka"…

 

Kdo máte zájem o účast, VYPLŇTE ON-LINE PŘIHLÁŠKU (na začátku této stránky). Používejte k tomu prohlížeč Chrome, Firefox,nebo Edge.

Pouze pokud byste s ní měli problém využijte vzor přihlášky níže.

*** Formulář přihlášky zkopírujte do mailu,***  
pak vyplňte a odešlete na ymca@setkani.org  

 Závazná přihláška na víkend pro muže, Rajnochovice, 17. - 19.5.2019

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby organizace akcí YMCA Setkání v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob a zákonem č. 101/2000 Sb. ČR. v platném znění  a souhlasím s uvedením mých kontaktních údajů adresáři účastníků akce, který obdrží její účastníci. Současně souhlasím s tím, že pořadatel je oprávněn dokumentovat její průběh – pořizovat foto, audio, video záznamy a tyto materiály může použít pro účely další propagace své činnosti.
Podrobnou Informaci o zpracování osobních údajů v YMCA Setkání naleznete na našem webu: www.setkani.org/ymca-setkani/5860.

Jméno:  

dat.narození :

Adresa, PSČ:  

telef.: 

e-mail:

Poznámky:   

Miloš Vyleťal, 22.1.2019