YMCA YMCA Setkání

YMCA Setkání

Vybrali jsme pro vás ...

2.- 5.12.2004 Fišerka 2004

Pozvánka

Zdravím všechny a těším se na pravidelné roční setkání na Fišerce.

Program :
Čtvrtek 17 - 19 hod příjezd
, 19 hod večeře, 20 hod úvodní přednáška - Václav Vacek
Pátek 7 hod snídaně 8 - 11 hod dopolední blok - Václav Vacek (rozhodování v mém životě) 12 - 18 hod výprava na Labskou louku nebo hřebeny, nebo budeme pít na žal, že se nedá vyrazit ven, po návratu večeře
Sobota Celodenní program Václava Vacka
téma: Kam se nám vytratil živý Kristus ? Chudoba a bohatství ?
Neděle
Panelová diskuze

Ubytování v penzionu Fišerka, přístupové trasy, adresa a telefony jsou na plánku v příloze. Co s sebou : Bibli, sešit na poznámky, tužku, buben a běžky! to jsou povinné pořeby Dále je třeba se teple obléci - chodí se ven na procházky. Počítejte s ranní rozcvičkou (tepláky, tenisky), pro celodenní výlet doporučuji turistické oblečení a běžky!, nejlépe něco nepromokavého, baťůžek na blbosti a nože, výlet je náročný, ale skvělý a navíc plánuji mírně pozměněnou trasu ve prospěch krásných výhledů. Běžek se nebojte, bude i náhradní okruh pro ty, kdo se necítí.

Zdravím za všechny a těším se na setkání Ludva

A pár vzpomínek ...

... ke kterým můžete připojit tu svou.
, 2.12.2004

pátek - výlet

Honza, Ivan, Ivo, Jarda, Ludva, Martin, Vojta, Zdeněk, 9.12.2004

neděle

Ivan, Martin, Vojta, 9.12.2004

ROUCHO SVATÉ VERONIKY – duchovně výtvarný víkend pro ženy
22.-24.9.2017

Milé ženy,
zveme vás na nový program
prožívání krásy, tvoření a setkání s Bohem.
Víkend povede výtvarnice Betty Terlecká-Hoffmanová a ikonopiska Štěpánka Karlová-Čížková. Necháme vtisknou Boží tvář do naši vlastní roušky skrze přírodu, modlitbu a sdílení …Expedice KRAKONOŠ 1 a KRAKONOŠ 2 -
prodloužené víkendy pro otce s dětmi
28.9.-1.10. a 26.-29.10.2017   (PODZIMNÍ PRÁZDNINY!)

Ahoj tátové, opět je možnost se přihlásit na další dobrodružnou a hravou expedici otců s dětmi  (6-11 let) do Krkonošké přírody. Kromě tradiční výpravy do divočiny nás čeká letos také řezbářství, vyrábění pohyblivých hraček, případně vyzkoušení jiných tátovských dovedností ...
 
 

Expedice KRAKONOŠ 1, 28.9.-1.10.2017     ...... VOLNÝCH UŽ POUZE 9 MÍST!
Expedice KRAKONOŠ 2, 26.-29.10.2017      .......
 Zatím bez omezení :-)YMCA Setkání

je občanským sdružením zaměřeným na obnovu, zlepšení a upevnění života v rodině jako základu rozvoje jednotlivce i zdravé společnosti. Sdružení pořádá programy pro manžele, rodiče s dětmi, muže a ženy, mládež i celé rodiny.

Členové a příznivci sdružení vytváří společenství manželů a rodin, ve kterých se navzájem sdílí, vyměňují si zkušenosti a pomáhají si nést případné bolesti a těžkosti. Vychází z přesvědčení, že kvalita vzájemných vztahů, budovaných v lásce podle Božího řádu je jednou ze základních podmínek plnohodnotného lidského života.

Naše činnost je v roce 2017 podporována granty YMCA v ČR, a dary soukromých dárců.

I Vy můžete podpořit naši činnost finančním příspěvkem na účet: 
2400465447/2010 -  Hlavní účet a program Manželská setkání
2000465448/2010 - Dům setkání Albeřice    

Děkujeme.

 

Kontakt

YMCA Setkání
Miloš Vyleťal, předseda
Pivovarská 3, 794 01 Krnov
telefon : 731 625 615
e-mail: ymca@setkani.org

Další kontakty naleznete na stránce kontakty

Martin Šmídek, 20.12.2010
Facebook Domu setkání
Facebook Manželských setkání
Víte, že ...

Rodinný život

Čteme Rodinný život

Pro třetí letošní číslo Rodinného života zvolila redakce téma evidentně mnohoznačné, nicméně aktuální – „mladá víra“… víra mladých lidí, víra čerstvě nebo nově nabytá… Obsah se tedy točí mj. kolem mládeže a konvertitů.

(Křesťanská) mládež je pro mnohé pojem či fenomén neuchopitelný nebo – častěji – nepochopitelný. O kráse objevování hodnot, síle vztahů, ale i potřebě kladených nároků svědčí v rozhovoru Denisa Kracíková, vedoucí centra pro mládež v Olomouci.

Manželé Gajdošovi vycházejí ze svých zkušeností s evangelizačními projekty na Slovensku i u nás a hovoří o tom, jak velkým darem může být pro člověka společenství i jak on sám v něm může být darem pro druhé.

Na ně pak navazují další poznatky účastníků kurzu Alfa a krátká svědectví konvertitů, kteří reagovali na anketu k tématu čísla. A nechybí pozvánka na letošní Celostátní setkání mládeže v Olomouci, které se mimořádně zaměřuje také na rodinu.

Hledání a nalézání (víry) je jakýmsi leitmotivem i textů následujících, pokračuje seriál o manželských ctnostech i kanonizovaných manželech. Nechybí ani recept, soutěže a informace o připravovaných akcích.

Předplatné či ukázkové číslo si můžete objednat na adrese: Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 771 01 Olomouc, tel.: 587 405 250, e-mail: rodinnyzivot@arcibol.cz.

Martin Šmídek, 25.6.2017
NAVRCHOLU.cz Vaše dary na účet 2400465447/2010 nám pomáhají uskutečňovat naše programy pro vás i vaše blízké