YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 86 akcí

Chlapi z Brna - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 27.6.2011 autor Zdeněk Michalec, 24.5.2011
Poslední setkání brněnských chlapů před prázdninami, tentokrát v malých skupinkách, bude příležitostí ke sdílení o tom, jak jsme prožili uplynulý školní rok, co se podařilo a v čem naše očekávání zůstala nenaplněna. V modlitbě budeme mít příležitost poděkovat za všechna obdarování i prosit o požehnání všeho, co je před námi v čase prázdnin. 

Sejdeme se v malých skupinách u tří hostitelů: 
  • u Petra Jandy ve Starém Lískovci zde
  • u Roberta Scavína v Kníničkách - popis je na začátku této stránky
  • u Jirky Brtníka v Babicích - Jirka nám poslal orientační plán babických hospůdek, kde se můžeme postupně ptát na cestu k babickému číslo 1 :-) 

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BabiceKníničkyStarý Lískovec
JirkaRobertoPetr
LiborZdeněkJirka
PavelPetrHonza
JirkaPavelJaromír
VojtaPetrPetr
ZdeněkPavelJiří
PavelJiříJenda
RosťaMirekPavel
KarelPetrs
bJirka

zatížení serveru