YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 82 akcí

Chlapi Brno - dělené setkání

kopírovat odkazdatum akce 15.11.2010 autor Martin Šmídek, 4.11.2010

Sejdeme se v malých skupinkách na třech místech - přihlaste se včas do některé skupiny (formulář pod mapkou).

V modlitbě a sdílení necháme doznít téma minulého setkání (Vztahy v rodině a jejich proměny v čase). Paměť si můžete osvěžit přípravami Jirky Motáčka (v předchozí závorce) abyste byli připraveni na otázky, které připravil:

Otázky k zamyšlení

 1. Kde se momentálně nacházím na časové ose vztahů v rodině, které vztahy se mi daří naplňovat a které nezvládám?
 2. Mluvili jsme o rodině, jako sociální děloze, která je místem, kde dítě vyzrává do dospělosti a která pomáhá dítěti narodit se do psychosociální dospělosti. Zda je zde vytvořeno vhodné prostředí pro zdárný vývoj dětí, záleží na tom, co jsme si my rodiče odnesli do dospělosti z našeho dětství a mládí a na tom, jak je kvalitní partnerský vztah mezi mnou a mou ženou.
 3.  Je "děloha" naší rodiny funkční?
  Jaké jsou její disfunkce? Co jsem si neodnesl, nepřevzal ze svého mládí?
  Co skřípe v našem vztahu s ženou s možným dopadem na děti? Co se naopak daří?

Sejdeme se u těchto hostitelů:

 • do Adamova na faru nás i s bubny zve Jirka Hromek
  Kostel se nachází ve staré části města. Pokud pojedete kolem Svitavy od Bílovic, tak stále rovně a kostel je večer osvětlený  reflektory, takže je snadno viditelný z hlavní silnice. Pokud přijedete autem můžete zaparkovat přímo u hlavního vchodu do kostela, nebo na velkém parkovišti hned za křižovatkou z hlavní silnice.Potom 300 m pěšky. Na parkovišti u kostela je vyjímka ze zákazu vjezdu pro návštěvníky kostela. Na příjezdové cestě jedete přímo vedle fary, kde bude setkání. Vlak z Brna jede po půl hodině, to znamená v 18 hodin, v 18,30 hod. V Adamově je vhodné vystoupit až na druhé zastávce od Brna. Do Brna jede poslední vlak ve 22,34 hod.   
 • ve Slatině u Jirky Motáčka na Černozemní 33:
  Pokud pojedete od kruhového objezdu, který je na křižovatce silnic na Olomouc a Líšeň, sjedete ke slatinskému kostelu, budete dál pokračovat po hlavní, minete kapličku a odbočíte do prava v první ulici, kde to znační umožní (jsou tu jednosměrky). Pokud pojedete od křižovatky silnice k letišti a na Tuřany, tak odbočíte na druhé křižovatce vlevo. V blízkosti domu se nedá parkovat. Ulice Černozemní má tvar písmene V. Dá se parkovat v její druhé části nebo v ulici Ráj (na mapce dole vyznačeno zeleně).
 • zdenek.pngv Tuřanech u Jirky Bučka
  popis cesty naleznete zde (doufám, že se za ty roky nepřestěhovali)
 • menší skupinky budou v Egyptě (informace podá Zdeněk Michalec, kterému děkuji za autoportrét zaslaný z Egypta) a na Filipínách (volná místa hlásí Pavel Pejchal)Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovSlatinaTuřany
JirkasJirka
VojtaJirkaJirka
LiborJirkaRoberto
VladimírLubošPetr
PavelIvanPetr
PavelMartinFrantišek
PavelVáclavPřemek
KarelPavelPetr
aPavelJiří
HonzaPetr
PetrZdeněk

zatížení serveru