YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 22 akcí

Víkend pro otce s dospívající dcerou

kopírovat odkazdatum akce 20.- 22.6.2014 autor Martin Štula, 5.1.2014

Již je plno...

"Kdo je ten chlápek? A kdo je ta slečna?"

Již počtvrté, dá-li Hospodin, se můžete těšit na

Zážitkový víkend pro otce s dcerou

Dvojicím otec - dcera (věk 16 - 19) nabízíme možnost strávit společně dva dny a prožit snad i něco, nač v běhu normálních dní a známého prostředí není dostatečný prostor fyzický ani časový. Místo a čas pro to být spolu, moci si říci, co možná už dlouho chcete, možná objevit něco, o čem nevíte a třeba byste měli, a nebo spolu třeba naprosto jednoduše a v klidu jen být.

Na všechny odvážné se těšíme těsně před začátkem léta v Domě Setkání v Dolních Albeřicích. Nebudeme si příliš a jen povídat - raději spolu zkusíme něco zažít, prožít a překonat. Na druhou stranu, sportovní dálkoplazecký výkon opravdu není to, čeho byste se snad měli bát (ledaže si jej naordinujete sami). Mnohem důležitější bude společné strávení času při, jak pevně věříme, poměrně příjemných aktivitách.

Předpokládaný maximální počet účastníků je z logistických, prostorových a mnoha dalších důvodů pouze 12 dvojic!

Základní cena za akci je stanovena na 2.500,- Kč za dvojici. Sponzorská cena je 2.800 Kč. V případě potřeby je možno požádat o slevu. Uvítáme dobrovolný příspěvek na program a  materiál. 

Závaznou Přihlášku na akci zasílejte, prosíme, pouze a jedině na adresu otec.a.dcera@gmail.com s předmětem "Přihláška".  Případné dotazy očekáváme na stejném  místě :-). Po potvrzení Vaší přihlášky budete informováni o způsobu úhrady.

Přihláška na akci Otec a dcera 2014 

Přihlašujeme se na akci Otec a dcera v termínu 20. - 22. června 2014

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění .

Jméno otce:

Datum narození otce:

Telefon otec:

email otec:

Adresa (ulice, místo, PSČ:

------------

Jméno dcery:

Datum narození dcery

email dcera:

------------

Speciální požadavky a omezení (vegetariánská strava, diety a podobně):

 

 Na všechny se těší již nyní Marta Kocvrlichová a Martin Štula.

 

 

zatížení serveru