YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 20 akcí

POSVÁTNÉ STEZKY - víkend pro ženy

kopírovat odkazdatum akce 5.- 7.10.2012 autor Miloš Vyleťal, 5.4.2012

Milé ženy!

Srdečně vás zvu na náš další víkend, který volně navazuje na předchozí témata: "Jak mít radost ze života" a "Čtyři dohody". I tentokrát budou přednášejícími můj manžel, společně s Honzou Šlachtou, kteří toto téma již několikrát měli pro muže. Ukázalo se, že jejich přítomnost mezi námi nebyla rušivá, spíše obohacující. Nebude to však v žádném případě víkend mužský, ale ryze ženský, protože v něm nebudou chybět naše oblíbené ženské aktivity - hudba, tance, sdílení a hlavně ženské společenství.

Ženská spiritualita
Posvátné stezky - devět duchovních temperamentů

Jak se setkávám a žiju s Bohem? Jak se nechávám sytit jeho štědrostí? Stávám se jeho "partnerkou na celý život"? V čem mně to pomáhá při naplňování mého životního poslání a v mé roli ženy, manželky, matky ...

V programu se vystřídají podobně jako v předchozích setkáních: krátké přednášky, osobní zamyšlení v tichu, sdílení ve skupinkách, společné modlitby, zpěv, mše, tanec, vycházka do okolí, neformální povídání ad.

Víkend je vhodný pro každého kdo má zájem, bez ohledu na to, zda se už podobné akce zúčastnil. Můžete pozvat i své přítelkyně.

Srdečně vás zvu a moc se opět těším na setkání s vámi

Gita Vyleťalová

Místo konání: 
Dům setkání, Dolní Albeřice

Určeno: 
Ženám, které si chtějí odpočinout, popovídat, zatancovat, vytvořit něco pěkného a načerpat duchovní povzbuzení pro svoji další cestu ve společenství jiných žen.

Lektoři:                                                          Kněz: 
Gita Vyleťalová, Jan Šlachta a Miloš Vyleťal    P. Jan Rybář

Program:

Krátké přednášky

Sdílení ve skupinkách, rozhovory

Ticho, modlitba, mše svatá, svátost smíření

Biblické-židovské tance, vycházka do přírody, odpočinek ad.

Přihlášky:


Pošlete nejlépe na

E-mail: gita.vyletalova@email.cz … nebo

Na adresu: Gita Vyleťalová, Pivovarská 3, 794 01 Krnov

Telefon: 554 613 234 Mobil: 731 625 616 

*** Formulář přihlášky zkopíruj do mailu,*** 
pak vyplň a odešli na gita.vyletalova@email.cz

Závazná přihláška 
Dům setkání, Albeřice, 5.-7.10.2012

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění.

Jméno: 
dat.narození: 
Adresa,PSČ: 
telef.:
e-mail:

Poznámky: (uveďte pokud chcete pokoj se samostatnou sprchou a WC, odvoz od nádraží, dietní jídlo apod...)

Další informace k akci:

Příjezd: v pátek odpoledne do 19:00 (večeře 19:00) 
Ukončení: v neděli obědem kolem 14:00 hod.
Strava: je zajištěna celodenní, v dostatečném množství. 
Ubytování: ve 2 – 6 lůžkových, zařízených pokojích. Postele s lůžkovinami. K dispozici je koupelna se sprchou a WC na patře. Pro zájemce možnost komfortních pokojů se samostatnou koupelnou a WC (příplatek 140,- Kč za osobu a den). 
Doprava:  V týdnu před akci pošlu adresář přihlášených - pro možnost společné cesty podle vaší domluvy. Pokud by se vám nepodařilo domluvit si společnou cestu autem, na požádání bude zajištěn odvoz z vlakového nádraží ve Svobodě n.Úpou, nebo ze zastávky autobusu v H.Maršově. Svůj požadavek na dopravu upřesněte v týdnu před akci, uveďte místo a čas příjezdu.  

Poplatek: 
Plná cena (ubytování, strava a program): 1050,- Kč / osobu 
Dotovaná cena (dotováno z jiných darů): 750,- Kč / osobu
Sponzorská cena: 1300,- Kč / osobu
Platba převodem na účet: 514048044/5500VS= datum nar. jako RRMMDD, KS=558, SS=526
Uhraďte prosím jednu z variant, podle vašich finančních možností. V případě potřeby je možné domluvit slevu i z dotované ceny. Uděláme vše pro to, aby výše účastnického poplatku nebyla důvodem vaší neúčasti. Na druhou stranu, uvítáme finanční dary na podporu dotované ceny a našich programů.

Ostatní: pokud hraješ na kytaru nebo jiný přenosný hudební nástroj, vezmi si ho sebou. Budeme mít příležitost si spolu zazpívat. Vezmi si pohodlné oblečení a přezutí, aby jsi se cítila příjemně. A také oblečení a obutí na vycházku do okolí.

Nezapomeň: si vzít také Bibli a psací potřeby

zatížení serveru