YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 22 akcí

Život v manželství - víkend pro muže

kopírovat odkazdatum akce 8.- 10.4.2011 autor Miloš Vyleťal, 5.1.2011

“Muži, milujte své ženy, jako si Kristus zamiloval církev a sám se za ní obětoval, aby ji posvětil... Kdo miluje svou ženu, miluje sebe.” (Ef 5, 25)

Jak v dnešní době zvládat poslání manžela a otce?...
Jak udělat šťastnou svoji manželku (i sebe)?

Jak naplnit jedno z našich základních poslání, vytvářet jednotu a rozvíjet lásku ve svém manželství a rodině? Přijali jsme svátost manželství, nebo alespoň slib věrnosti a lásky k ženě, kterou jsme milovali. Jaká je naše láska, náš vztah teď po letech společného života? Roste, stagnuje nebo slábne? Je tolik překážek a věcí, zvlášť v dnešní době a společnosti, které jsou proti nám a manželskému životu. Pro mnohé z nás se stává dokonce manželský a rodinný život „neřešitelnou noční můrou“ ... ale co mohu a chci udělat aby se naplňoval Boží záměr v mém životě a prožíval jsem Jeho lásku a obdarování také skrze manželství a rodinu?...

… o těchto i některých dalších myšlenkách a chlapských otázkách si budeme společně povídat, naslouchat a k tomu prožívat společenství mužů, kterým stále záleží na svých manželkách a požehnaném životě v manželství. Přijeď - můžeš také přiložit polínko do společného ohně. Nebude chybět ani modlitba, zpěv, cvičení, bubnování a možnost k vycházce do přírody...

Je to skvělá příležitost na chvíli se zastavit, ztišit, odpočinout, povzbudit se i lépe porozumět sám sobě a svému mužství, abychom se pak s novým odhodláním vrátili do svých domovů, práce, farností a snažili se naplnit své poslání být mužem - manželem, otcem, křesťanem …

Přijeď a připoj se! Na setkání s Tebou se těší

P.Jan Rybář, Honza Šlachta a Miloš Vyleťal

Program:

  • Krátké přednášky na téma spirituality muže a života v manželství
  • Osobní ztišení, společná modlitba, mše 
  • Sdílení ve skupinkách
  • Chlapské rozhovory, bubnování, zpívání, tanec
  • Pohyb i odpočinek, sport, vycházka do přírody

*** Formulář přihlášky zkopíruj do mailu,***
pak vyplň a odešli na  
ymca@setkani.org

 Závazná přihláška na víkend pro muže
Dům setkání, Albeřice, 8.-10.4.2011

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000  Sb. v platném znění.

Jméno:  

dat.narození / rč:

Adresa:  

telef.: 

e-mail:

Poznámky: (uveďte pokud chcete pokoj se samostatnou sprchou a WC, odvoz od nádraží, dietní jídlo apod...)

Další informace k akci:

Kde:          Dům setkání, Albeřice,
Kdy:          8.-10.dubna 2011
Lektor:      Jan Šlachta, Miloš Vyleťal           Kněz: P.Jan Rybář

Příjezd:       v pátek mezi 17:00-19:30 (večeře)
Ukončení:   v neděli obědem kolem 13:00
Strava:        je zajištěna celodenní, v dostatečném množství. Pro včasné nahlášení počtu strávníků potřebuji Tvoji závaznou přihlášku co nejdříve.
Ubytování:  v příjemných 2-6 lůžkových pokojích. Sociálky  společné na patře. Možnost objednat ubytování v 2-lůžkovém pokoji s vlastní sociálkou za příplatek 130,- Kč/lůžko a noc.
Cena:          808,- Kč/osobu (v odůvodněných případech je možné požádat o slevu)
Platba na účet: 514048044/5500 VS=dat.narození ve tvaru RRMMDD; KS=558; SS=510 .
Ostatní:        pokud hraješ na kytaru nebo jiný přenosný hudební nástroj, vezmi si ho sebou. Budeme mít příležitost si spolu zazpívat. Pokud máš možnost půjčit si buben, neváhej a vezmi ho sebou. Vezmi si pohodlné oblečení a přezutí aby jsi se cítil příjemně. A také oblečení a obutí na vycházku v okolí, podle počasí i lyže .
Nezapomeň:     si vzít také Bibli, psací potřeby a dobrou náladu…

zatížení serveru