YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 22 akcí

OTEC A DCERA - víkend pro otce s dospívající dcerou

kopírovat odkazdatum akce 10.- 12.6.2011 autor Martin Štula, 1.8.2010

Víkendovka pro Otce s dcerou

Na z velmi mnoha míst slyšená přání, YMCA Setkání rozšiřuje programovou nabídku o víkedovou akci

Otec a dcera

Dvojicím otec - dcera (věk 16 - 19, odchylky možné po domluvě) nabízíme možnost strávit společně dva dny a prožit snad i něco, nač v běhu normálních dní a známého prostředí není dostatečný prostor fyzický ani časový. Místo a čas pro to být spolu, moci si říci, co možná už dlouho chcete, možná objevit něco, o čem nevíte a třeba byste měli, a nebo spolu třeba naprosto jednoduše a v klidu jen být. Na všechny odvážné se těšíme těsně před začátkem léta v Domě Setkání v Dolních Albeřicích. Nebudeme si příliš a jen povídat - raději spolu zkusíme něco zažít, prožít a překonat. Na druhou stranu sportovní dálkoplazecký výkon opravdu není to, čeho byste se snad měli bát. Mnohem důležitější bude společné strávení času při, jak pevně věříme, poměrně příjemných aktivitách.

Předpokládaný maximální počet účastníků je z logistických, prostotových a mnoha dalších důvodů pouze 18 dvojic. Předběžná cena za tento víkend je zatím stanovena na 1.700,- Kč na dvojici za ubytování s plnou penzí. Na místě samém pak bude pravděpodobně vybrán ještě příspěvek na program ve výši cca 200 Kč na dvojici (dle skutečných nákladů). Ubytování na pokoi s vlastním sociálním zařízením je s příplatkem 260 Kč na osobu.

Závaznou Přihlášku na akci je možno vyplnt pouze a jedině zde, a to po registraci a přihlášení na stránky chlapi.cz. Tím je pro vás otevřena cesta k případný pozdějším úpravám přihlášek, aniž bychom se navzájem museli kontaktovat. Neposílejte, prosím, žádné přihlášky emaily. Je velmi pravděpodobné, že je stejně ztratím a hlavně na ně stejně nebudu reagovat. Případné informace lze získat na emailu. Opět, prosím, pište proklikem přes odkaz na stránce. Děkuji.

Na všechny se těší již nyní Martin Štula a Marta Kocvrlichová
zatížení serveru