YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 22 akcí

KDO JE TEN CHLÁPEK? A KDO JE TA SLEČNA? Víkend pro Otce s dcerami

kopírovat odkazdatum akce 18.- 20.6.2010 autor Martin Štula, 27.8.2009

Na z velmi mnoha míst slyšená přání, YMCA Setkání rozšiřuje programovou nabídku o víkedovou akci

Otec a dcera

Dvojicím otec - dcera (věk 16 - 19) nabízíme možnost strávit společně dva dny a prožit snad i něco, nač v běhu normálních dní a známého prostředí není dostatečný prostor fyzický ani časový. Místo a čas pro to být spolu, moci si říci, co možná už dlouho chcete, možná objevit něco, o čem nevíte a třeba byste měli, a nebo spolu třeba naprosto jednoduše a v klidu jen být.

Na všechny odvážné se těšíme těsně před začátkem léta v Domě Setkání v Dolních Albeřicích. Nebudeme si příliš a jen povídat - raději spolu zkusíme něco zažít, prožít a překonat. Na dru hou stranu sportovní dálkoplazecký výkon opravdu není to, čeho byste se snad měli bát. Mnohem důležitější bude společné strávení času při, jak pevně věříme, poměrně příjemných aktivitách.

Předpokládaný maximální počet účastníků je z logistických, prostotových a mnoha dalších důvodů pouze 18 dvojic.

Závaznou Přihlášku na akci je možno vyplnt pouze a jedině zde, a to po registraci na stránky chlapi.cz.

Tím je pro vás otevřena cesta k případným pozdějším úpravám přihlášek, aniž bychom se navzájem museli kontaktovat. Neposílejte, prosím, žádné přihlášky emaily. Je velmi pravděpodobné, že je stejně ztratím a hlavně na ně stejně nebudu reagovat. Případné informace lze získat na emailu. Opět, prosím, pište proklikem přes odkaz na stránce. Děkuji.

Na všechny se těší již nyní Martin Štula, Vojta Brázdil & comp.

autor Zdeněk Loučka, 21.6.2010
zatížení serveru