YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 18 akcí

Veletrh pro celou rodinu

kopírovat odkazdatum akce 15.- 17.11.2007 autor Miloš a Gita Vyleťalovi, 8.11.2007

Veletrhu se zúčastníme společně s YMCA - Živá rodina v rámci expozici YMCA. Na stánku budou k vidění panely s tématy naší práce - můžete si je prohlédnout ve fotkách dole pod článkem. Živá rodina bude promítat Arnoštovy filmy.

Reprezentovat nás bude ve čtvrtek (15.11.) Miloš s Gitou a v sobotu (17.11.) Liduška Lněničková s Jiřím. A co budou dělat? "Hlavní úkol v průběhu dne je všímat si lidí, kteří projeví zájem a nabízet jim naše aktivity, ať přijedou ... Podávat jim základní informace, co děláme, proč a jak."

Martin

Tisková zpráva - Veletrh pro celou rodinu


S cílem posílit význam rodiny a představit aktivity občanských sdružení a neziskových organizací přichází Veletrh pro celou rodinu.

Veletrh se koná 15. – 17. listopadu 2007 v Národním domě na Smíchově.

Záštitu nad veletrhem převzal pan MUDr. Marián Hošek, náměstek ministra práce a sociálních věcí, místopředseda KDU ČSL a předseda pražské organizace KDU ČSL.

Patronkou veletrhu je paní Veronika Žilková.

Pod jednou střechou se zde představí se svými programy Mateřská centra, Centra pro rodinu a sociální péči a řada občanských sdružení pro pomoc dětem, maminkám, rodinám i seniorům z celé republiky. Například Ostravské centrum pro rodinu předvede mimo jiné společné volnočasové aktivity pro celou rodinu, o.s. Život 90, bude zasvěcovat seniory i děti do práce s internetem. Občanská sdružení budou prezentovat svůj sociální program pomoci všem generacím, ale i společné rodinné aktivity pro všechny.

Chceme ukázat, že občanská sdružení jsou tady jak pro sociálně slabé, handycapované, tak i pro všechny rodiny, které mají o společné aktivní trávení času zájem.

Součástí bude doprovodný přednáškový program, zaměřený ve spolupráci s odborníky na ožehavá témata jako bezpečnost dětí i seniorů, drogy, kriminalita apod.

Chráněné dílny z celé republiky budou prezentovat svůj sociální program a nabídnou i své netradiční výrobky k předvánočnímu prodeji. Dárky bude např. prodávat i chráněná dílna z Namibie, humanitární organizace Člověk v tísni. Sortiment vánočních dárků doplní i několik komerčních firem.

O zábavu a dobrou náladu se postarají mimo jiné, Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy, občanské sdružení pro seniory, Život 90 a další.

Spoluiniciátorem této společensky ojedinělé akce je KDU ČSL. Hlavním partnerem veletrhu je Kooperativa.
Technické a organizační zajištění realizuje firma Pragopublic.

Praha 29.10.2007

Naše panely na výstavě

autor Miloš a Gita Vyleťalovi, 8.11.2007
zatížení serveru