YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 18 akcí

Možnosti vyžití - léto

kopírovat odkazautor Ivana Živnůstková a Jiří Horák, 2.4.2020

Sporty - u domu Setkání je možné využít vlastní travnaté hřiště a trampolínu.

Turistické trasy a naučné stezky – českopolský přechod, vyhlídková místa Rýchory, Cestník, Pomezní Boudy, hřebenové cesty, údolní trasy, kulturní památky, přírodní úkazy (Albeřické lomy).

Informace najdete v Informačním centrum Veselý Výlet v Horním Maršově, kde si můžete vypůjčit klíče od Muzea Vápenka v Horních Albeřicích. Centrum nabízí obchůdek s dárky, suvenýry, mapami a směnárnu.

Pohádková cesta - V Malé Úpě na Vás čeká deset zastavení s pohádkami od známe české spisovatelky, paní Marie Kubátové. Jednotlivá zastavení jsou umístěna v lokalitě Horní i Dolní Malé Úpy.

Cykloturistické trasy – značené cyklostezky se proplétají celými Krkonošemi od I. pásma až do podkrkonoší. K dispozici jsou cyklobusy nebo možnost využití lanovek.(Krnap- cyklotrasy, cyklobusy)

Turistická města – doporučujeme navšívit někerá z následujících měst: Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Trutnov, Dvůr Králové, Jelenia Gora, Kamenia Gora, Karpacz, Kreszow.

Klášter Křešov je unikátní cisterciácký klášterní komplex nazývaný evropskou perlou baroka. Vzdálenost od Domu Setkání je 44km.

Přírodní zajímavosti – vodopády (řeka Mumlava), prameny Labe, rašeliniště, Sněžka, jeskyně, prales, jezera.

Pamětihodnosti – vrchlabský klášter, soubory lidové architektury, zámky, hrady, zříceniny, kostely, kapličky, muzea, památníky.

KoupáníMladé BukyPřírodní koupaliště Trutnov,

Stezka korunami stromů- stezka vznikla na okraji Jánských Lázní, nachází se v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku. Vyhlídková věž nabízí rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Po trase mezi korunami stromů ujdete 1 511 metrů, dolů se lze dostat tobogánem.

Dělostřelecká tvrz Stachelberg - najdete mezi městy Trutnov a Žacléř na vrcholu terénního hřbetu nad vesnicí Babí. Teplota v podzemí je stále 9 stupňu. Vlastní expozice zachycuje výstavbu čs. stálého opevnění z let 1935 – 1938, které bylo budováno především proti hitlerovskému Německu.

zatížení serveru