YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 13 akcí

Čtyři dohody - víkend pro muže

kopírovat odkazdatum akce 10.- 12.11.2006 autor Miloš Vyleťal, 25.9.2006

Další ze série víkendů zaměřených na spiritualitu muže. Volně navazuje na předchozí témata: Cesta divokého muže a Čtyři archetypy.

Tentokrát budeme mít příležitost prohloubit své mužství na cestě od divokého k moudrému muži zamyšlením, ztišením a sdílením na téma Čtyř dohod, které nám opět jiným způsobem umožní lépe se poznat: Jaké jsou mé domnělé a skutečné životní postoje? Jak myslím, vyjadřuji se a jednám? Čemu věřím? Kdo jsem?...

Pokud jsi stále na cestě, je toto dobrá příležitost načerpat sílu, povzbuzení a upřesnit směr... Je určen všem mužům "s myslí začátečníka", bez ohledu na to, zda už jsi na nějaké podobné akci byl nebo nikoliv. Všichni zájemci jsou vítáni.

Na setkání s těmi kdo přijedou se těší
Miloš Vyleťal a Honza Šlachta

kopírovat odkazautor Miloš Vyleťal, 9.12.2006

... díky za zprávu a přání:

"radosti i z malých úspěchů a sílu překonávat i velké neúspěchy. Odvahu a chuť znovu začínat žít naplno a dělat nejlépe jak můžete, bez toho brát si věci osobně, vytvářet si domněnky či škodit sobě a druhým slovem..."

To je přesně ONO - to si odnáším z chlapského víkendu a to co mi doplňuje moje životní "puzzle". Je úžasné jak se dají dohody aplikovat na všechny všední a nové situace. Mám u sebe úplně pocit, že přes svoje kouřové zrcadlo najednou vidím líp. I všechny možné minikrize se dají zvládnout lépe.

Díky tobě, Honzovi a ostatním chlapům za poskytnutí tohoto poznání!

Zdravím,

Petr N.

ohlédnutí ...

autor Standa Knopf, 3.12.2006
zatížení serveru