YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

Archiv akcí v domě


Prohlédněte si seznam akcí které proběhly v Domě Setkání. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.

Archiv 13 akcí

Tradiční Workcamp na konci prázdnin

kopírovat odkazdatum akce 27.8.- 3.9.2006 autor Miloš Vyleťal, 6.3.2006

Drazí přátelé MS a Domu setkání,

již tradičně vám nabízíme a srdečně zveme na letní sešlost v Albeřicích pro jednotlivce i celé rodiny - spojenou někdy s potem, mozoly a dřinou - vždycky však se zábavou, společenstvím přátel a nakonec pocitem dobře využitého času. 

Pokud můžete, přijeďte aspoň na pár dnů pomoct a případně spojit tento čas s rekreací. Brigáda bude ve dnech 27.srpna - 3.září, ale předpokládáme, podobně jako loni, že se někteří účastníci vystřídají podle toho komu se to jak hodí na kratší či delší dobu. Někdo přijede dříve, někdo později. Strava a ubytování je zajištěno. Do práce se mohou zapojit i starší děti, mládež, ženy - samozřejmě muže nevyjímaje. Vítáni jsou jednotlivci, rodiny i spolča. Budeme rádi, když tuto naši pozvánku předáte i dále ve svém okolí. Pokud máte možnost podpořit tuto akci sponzorsky - moc by nám to pomohlo při nákupu materiálu. Díky předem.

Přihlásit se můžete mailem: ymca@setkani.org nebo telefonicky: 731 625 615 .
Finanční dary lze poslat na účet: 514048001/2400

Těším se na setkání s vámi v Albeřicích, ale třeba i někde jinde. O tom, jaká zde probíhá činnost se dozvíte například zde.

S přáním požehnaného léta
Miloš Vyleťal


zatížení serveru