YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Zveme vás na 5 akcí:

ONLINE PŘIHLÁŠKA

WORKCAPM / letní brigáda

kopírovat odkazdatum akce 24.- 30.8. autor Pavel Pejchal, 27.6.2024

Milí přátelé Domu setkání v Albeřicích

Zveme vás na další letní brigádu do našeho domu. Přijeďte zažít společnou práci, ale také zábavu a přátelské popovídání.

Čekají nás drobné zednické práce, nátěry, vyčištění terénu, úklid. Vaše pomoc je velmi důležitá, díky ní můžeme poskytovat pobyty a programy v Domě setkání za přijatelnou cenu.

Akce je vhodná jak pro rodiny, tak pro jednotlivce.

Brigáda se bude konat od soboty 24.8. do pátku 30.8. 2024

Můžete přijet i jen na pár dní, jak se vám to hodí, každý vámi darovaný den Domu setkání je pro nás důležitý. 

Ubytování a strava pro brigádníky je zajištěna zdarma. Do práce se mohou zapojit i starší děti, pro malé děti tato akce není moc vhodná.

Do přihlášky (poznámka pro pořadatele) napište dny ve kterých se zúčastníte - je to důležité kvůli naplánování stravování. 

Pokud můžete přispět finančně na nákup materiálu a stravy pro brigádníky, posílejte dary na účet: 2000465448/2010 , uveďte SS: 222. Rádi vám vystavíme potvrzení o daru pro účely ročního zúčtování daně z příjmů.

Všem mockrát děkujeme. 

Společně se správcem Jardou Vrábelem se na setkání těší týmáci Pavel, David, Honza, Jarda a Šárka

zatížení serveru