YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Zveme vás na 5 akcí:

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Expedice Krakonoš II. / prodloužený víkend pro tatínky s dětmi

kopírovat odkazdatum akce 10.- 13.10. autor Honza Kučera, 23.6.2024

Přátelé – řemeslníci, tovaryši, objevitelé, umělci, lesníci, zlatokopové, tkalci, řezbáři, kovotepci, malíři, ….

Zvu vás na další expedici, dobrodružný a objevitelský prodloužený víkend pro tatínky s dětmi (6-13 let) v Domě Setkání v Albeřicích.

Albeřické údolí a jeho okolí se pro nás opět změní v neznámou divočinu a my se vydáme do míst, „kde ještě lidská noha nevkročila“, nebo možná už vkročila, ale už je to dávno. A v těch dávných dobách byly Krkonošské hory i rozsáhlé pralesy jedním z nejneproniknutelnějších míst v království českém. Při jejich postupném objevování a osidlování se šířily zprávy o  „pohádkových pokladech“ a zázračných nálezech nevídaného bohatství….

Pozvánka k vytištění


Při páteční celodenní výpravě půjdeme i my za voláním tajemného a neprobádaného. Za krásami i drsností obdařené Krkonošské přírody a využijeme svých darů a hřiven, své síly i dovednosti, abychom se vrátili obohaceni o nové zážitky a zkušenosti...

Sobotní program je věnovaný rukodělné práci a zručnosti. Z kousků drátů a plíšků si můžeme vytvořit různé brouky. Další možnost bude naučit se zdobit vajíčka (není nutné je darovat jen na Velikonoce J) Dále bude možné vyrábět postavičky z březových polínek nebo náramky z Paracordu.

Samozřejmě, pokud si budete chtít vyzkoušet cokoli z vlastní fantazie, vlastím nářadím a materiálem, který si třeba přinesete z páteční expedice, budete mít možnost J A možná Budou i nějaké zajímavé stavebnice, třeba Merkur.

 Nebude chybět výtečná kuchyně, společný zpěv, modlitba, ranní zamyšlení v kapli a nedělní bohoslužba.

Těším se na Vás, na výpravu, společné zážitky a možnost si vyzkoušet svoji šikovnost a trpělivost při rukodělné práci. Těším se na vaše dojmy a sdílení, na společný program.

Honza Kučera


Místo a datum konání: Dům setkání, Dolní Albeřice, 10. – 13. 10. 2024

Příjezd: ve čtvrtek odpoledne, nejpozději do 19:30 (večeře od 19:15, program od 20:00)

Ukončení: v neděli po obědě kolem 13:00

Strava: celodenní, v dostatečném množství. Je možné požádat o bezmasou či bezlepkovou dietu. Nutno uvést v přihlášce.

Ubytování: ve 2 – 6 lůžkových pokojích. K dispozici je koupelna se sprchou a WC na patře. Pro zájemce možnost komfortních pokojů se samostatnou koupelnou a WC (příplatek 210,- Kč za osobu a den). Nutno uvést v přihlášce.

Poplatek za osobu:

Plná cena

3 090 Kč

pokrývá náklady na ubytování, stravu i program

Dotovaná cena

2 160 Kč

pro ty, kterým rodinný rozpočet neumožňuje úhradu plné ceny

Sponzorská cena

3 840 Kč

pro ty, které mohou podpořit účastníky s dotovanou cenou

Děti ve věku 10-18 let platí o 60,- Kč méně

Děti do 10 let platí o 450,- Kč méně (neplatí při použití dotované ceny!)

Poplatek zaplaťte po zaslání informačního dopisu, který vám zašleme několik dní před akcí.
Uhraďte prosím jednu z variant, podle vašich finančních možností. V případě potřeby je možné domluvit slevu i z dotované ceny. Uděláme vše pro to, aby výše účastnického poplatku nebyla důvodem vaší neúčasti.

Uvítáme případné dary na podporu programů Domu setkání.

Platba převodem na účet: 2000465448/2010 , VS= datum nar. jako RRMMDD, KS=558, SS=526 (nutné pro bezproblémovou identifikaci akce)

Případné dotazy: jan72.kucera@seznam.cz

zatížení serveru