YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Zveme vás na 5 akcí:

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Experiment

kopírovat odkazdatum akce 3.- 6.10. autor Pavel Pejchal, 25.4.2024

Zvu vás na podzimní Experiment 2024. Těšíme se, že se opět setkáme v pestré směsici tátů a jejich odrostlých dětí (od 13 do 18 let)

  • Začínat budeme již ve čtvrtek.
  • Pátek bude věnován brigádě na Domu setkání.
  • V pátek večer začne běžný program.
  • Sobota bude věnována programu pro táty s dospívajícími, kde bude prostor pro čas strávený jen spolu i pro zábavu s vrstevníky a také společné hry všech otců s jejich potomky.
  • Sobotní večer bude tradičně podzimně věnován noční hře v přírodě.
  • Nedělní dopoledne budeme opět věnovat společnému tvoření scének na téma čtení z Bible, které pak budou součástí netradiční nedělní bohoslužby slova.

Pokud by někdo nemohl přijet již ve čtvrtek a přijel by jako obvykle až v pátek večer, tak to není překážkou účasti na víkendu.

Podrobnější informace k akci doplníme později.

zatížení serveru