YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Zveme vás na 9 akcí:

WORK CAMP (brigáda na Domě setkání)

kopírovat odkazdatum akce 28.8.- 3.9. autor Iva Živnůstková, 22.4.2022

Vážení a milí přátelé, zveme vás na letní brigádu v Albeřicích. Přijeďte zažít společnou práci, ale také zábavu a přátelské popovídání. Relaxace prací v Krkonošské přírodě je velmi osvěžující a příjemná. Čekají nás drobné zednické práce, nátěry (dřevěné štíty, vrata, venkovní konstrukce), vyčištění terénu. Chtěli bychom vyrobit a postavit lavičky k odpočinku kolem domu.

 

Brigáda se bude konat od neděle 28.8. do soboty 3.9. 2022.

Můžete přijet i na pár dní, jak se vám to hodí, budeme vděční za každou pomoc.

Ubytování a strava pro brigádníky je zajištěna zdarma. Do práce se mohou zapojit i starší děti, pro malé děti tato akce není moc vhodná. (Pokud by někdo chtěl jet s malými dětmi, tak mi prosím napište.)

Jestliže se rozhodnete s námi pobýt při práci, přihlášku najdete zde:Brigáda

Děkujeme a těšíme se na vás.

Ivka a Luboš Živnůstkovi

Případné dotazy: ivana.zivnustkova@seznam.cz

zatížení serveru