YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Brněnští chlapi - prázdninové posezení

kopírovat odkazdatum akce 13.7.2020 autor Jirka Buček, 7.7.2020

Na červnovém táboráku v Bystrci jsme se domluvili, že by nebylo špatné se ještě před setkáním v Senoradech potkat a trochu se pobavit o programu na příští rok. Navíc na jarních virtuálních setkáních několikrát zaznělo, že nám chybí větší prostor pro neformální pokecání.

Rozhodl jsem se tedy spojit příjemné s užitečným a zvu vás na prázdninové posezení, které proběhne u nás doma (Glocova 12, Brno-Tuřany) v pondělí 13.července od 18:30. Zvolil jsem dřívější začátek, abychom si mohli také zasportovat (kroket, šipky, pinec, bazén, lukostřelba, ...). Vezměte si tedy sportovní oblečení, případně plavky a ručník (drinky se budou podávat jen v bazénu :-)). Až se trochu unavíme, tak můžeme něco pojíst a u ohně probrat vize na další rok.

Když se stihnete přihlásit do pátečního večera, tak mi tím usnadníte organizaci - viz např. obstarání masa na grilování, apod. Počasí zajišťuje standardně Zdenek.

Těším se na setkání

Jirka Buček

 

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Tuřany
Zdeněk
Jiří
Petr
Libor
Jiří
Zdeněk
Roberto
Marek
Martin
Mirek
Tom
Honza
Ivan
Pavel
Z.J.Krtek
Marek

zatížení serveru