YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 29.6.2020 autor Zdeněk Michalec, 23.6.2020

K poslednímu setkání brněnských chlapů před prázdninami jsme už tradičně zváni do skautské klubovny v Bystrci. Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.

Pokud zrovna nebude pršet, budeme venku u ohně a opékat buřty. Přizpůsobte tomu oblečení.

Bubny: Před lety jsme si při jednom setkání v Bystrci prakticky ověřili, že naše bubnování akusticky pokrylo významnou část sídliště. Z preventivních důvodů proto raději nechte bubny doma. Naopak pruty, či jiné vhodné pomůcky k opékání buřtů, jsou vítány.

Přihlašování: Zájemce o účast na tomto setkání prosíme, aby se zapsali do tabulky níže. Pomůže nám to při organizaci akce.

Popis cesty: Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, na Vrbovecké 2 (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Není možné parkovat přímo před klubovnou. Velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m pod benzinkou (mapa).

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Bystrc
Zdeněk
Petr
Mirek
Petr
Jirka
Roberto
Ondra
Martin
Ivan
Zdenál
Václav
Jiří
Petr
Petr
Libor
Zdeněk
Jakub
Jiří

zatížení serveru