YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Dělené setkání (nejen) pro brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 1.6.2020 autor Martin Šmídek, 28.5.2020

Vysedávání v místnostech jsme si užili dosyta, proto nás na toto dělené setkání hostitelé zvou do přírody - na zahradu, k ohýnku, na terasu. Hlaste se včas ...
Pokud není uvedeno jinak, začínáme jako obvykle v 19:15.

  • Vladimír Vala – u nich doma na terase. Za Klášterem 16, Líšeň, bubny ano.
  • František Pavúček, Nejdek 51, Lednice – na zahradě. Kvůli dojezdu a odjezdu je s ním domluveno, že u něho začneme už v 18:30, abychom mohli jet dříve domů. 
  • Jirka Brtník – na zahradě. Popis, kde leží viz zde

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BabiceLedniceLíšeň
JirkaFrantišekVladimír
OndraJiříJiří
PavelJiříPavel
PavelRobertoPetr
PavelIvanTomáš
PetrZdeněk
Marek

zatížení serveru