YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna na Lesné

kopírovat odkazdatum akce 18.5.2020 autor Zdeněk Michalec, 13.5.2020

Po více jak dvou měsících vynucené pauzy se můžeme zase sejít osobně a vrátit se ke knize Henriho Nouwena "Návrat ztraceného syna". Po mladším a starším synovi se tentokrát věnujeme postavě milosrdného otce.

Večerem nás budou provázet Pavel Široký a Ondra Zahradníček.

Místo setkání: Duchovní centrum P. Martina Středy Brno-Lesná, Nezvalova 13 ( mapa ).

Termín: Pondělí 18.5.2020 v 19:15 hod. Přijďte prosím včas, kvůli karanténě tentokrát vynecháme občerstvení a program začne dříve.

Parkování: V blízkosti duchovního centra je večer nedostatek parkovacích míst. Využijte proto parkoviště u nedalekého nákupního centra Albert.

Přihlašování: Zájemce o účast na tomto setkání prosíme, aby se zapsali do tabulky níže. Pomůže nám to při organizaci akce.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Lesná
Zdeněk
Martin
Zdenál
Mirek
Honza
Pavel
Michal
Petr
Tomáš
Ivan
Vladimír
Ondra
Petr
Pavel
Roberto
Pavel
Marek
Jirka
Jiří
Jenda
Jan
Petr
Pavel

zatížení serveru