YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Virtuální hospoda pro chlapy z Brna a okolí

kopírovat odkazdatum akce 4.5.2020 autor Zdeněk Michalec, 1.5.2020

Kamarádi, stále se ještě nemůžeme sejít osobně a tak jsme opět zváni k setkání ve virtuální brněnské chlapské hospodě.

Zbývající části letošního programu (Otec I. a Otec II.) odkládáme na konec května a červen, kdy už snad bude možnost se sejít obvyklým způsobem.

Protože však letos oslavíme 20 let trvání chlapského hnutí u nás a počátkem příštího roku i 20. narozeniny skupiny Chlapi-Brno, mohli bychom se v průběhu tohoto setkání ohlédnout a podělit se o odpovědi na následující otázky:

  1. Co mi chlapská setkávání a účast na různých akcích daly, v čem mi pomohly k růstu?
  2. Co mi v těchto aktivitách ještě chybí, co bych si přál, ať už v brněnské skupině nebo na úrovni Chlapi.cz?
  3. Mohl bych já sám pro chlapské společenství něco nabídnout?

Zahájení bude i tentokrát společné v "sále", a to ve 20:15 hod. Pokud se nás sejde podobný počet jako minule, mohli bychom po úvodní modlitbě a stručném uvedení do tématu zůstat pohromadě a pokračovat sdílením. V případě výrazně většího počtu účastníků se raději rozejdeme po skupinkách k jednotlivým "stolům", aby všichni měli dostatečný prostor ke sdílení.

Protože počet účastníků nedokážeme předem odhadnout, přihlašujte se prosím pro jistotu (podobně jako při minulých setkáních) do skupinek k některému ze „stolů“ v tabulkách níže. Do „sálu“ není třeba se přihlašovat.

Přístupové údaje do sálu i k jednotlivým stolům opět pošleme do konference Chlapi-Brno.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

stul1stul2stul3
ZdeněkMirekLadislav
OndraMartinTomáš
ZdeněkJirkaPavel
PavelPetrRoberto
HonzaPetrJiří
PavelJirkaHonza
Karel

zatížení serveru