YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Virtuální hospoda pro chlapy z Brna a okolí

kopírovat odkazdatum akce 6.4.2020 autor Zdeněk Michalec, 2.4.2020

Vzhledem k trvající karanténě se opět sejdeme ve virtuální hospodě. Původně plánované pokračování cyklu Marnotratného syna jsme posunuli na pozdější termín a pro tentokrát jsme zvolili jiný program.

Před pár dny vyšel ve slovenském Denníku N pod názvem Kresťanstvo v čase choroby velice zajímavý rozhovor s Tomášem Halíkem (odkaz). Prožíváme teď přelomové období a i když akutní nebezpečí pandemie třeba časem poleví, mnohé věci už nebudou stejné, jako dřív. Objeví se před námi nové výzvy a už teď bychom měli přemýšlet, jak se k nim jako křesťané postavíme. Halíkův článek nám k tomu může být dobrým vodítkem.

Zahájení bude i tentokrát společné v "sále", a to ve 20:15 hod. Po úvodní modlitbě a stručném uvedení do tématu se pak zase rozejdeme po skupinkách k jednotlivým "stolům".
Tam budeme mít možnost se podělit o to, jak budoucí úlohu naší církve a především nás samotných vnímáme, v čem vidíme svou příležitost nebo úkol, čeho se obáváme apod.

Důležité: Do skupinek k některému ze „stolů“ se prosím přihlašujte v tabulkách níže. Do „sálu“ není třeba se přihlašovat.

Přístupové údaje do sálu i k jednotlivým stolům opět pošleme do konference Chlapi-Brno.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

stul1stul2stul3
ZdeněkRobertoFrantišek
PetrMirekJiří
HonzaMartinIvan
PavelLubošJiří
PetrTomášJirka
PavelPavelJiří
JiříHonzaJirka
JirkaOndraJiří
ZdeněkJenda

zatížení serveru