YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 9.3.2020 autor Zdeněk Michalec, 4.3.2020

Na úvod tohoto setkání budeme mít příležitost pogratulovat Jirkovi Braunerovi k jeho kulatinám. Asi tomu málokdo bude věřit, jsou to opravdu šedesátiny !!!

Potom se můžeme těšit na pokračování příběhu staršího syna z Lukášova podobenství, které si pro nás připravují Vladimír Vala a Marek Dvořák.

Místo setkání: přístavba kostela Povýšení sv. Kříže v Brně-Slatině (zde).

Čas setkání: 19:15 hod.

Zájemci o účast přihlaste se prosím v níže připojené tabulce.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Slatina
Jirka
Honza
Jan
Tomáš
Jiří
Petr
Jiří
Jiří
Pavel
Luboš
Marek
Ondra
Zdenál
Christian
Ivo
Petr
Mirek
Ondra
Petr
Jakub
Pavel
František
Roberto
Martin
Zdeněk

zatížení serveru