YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Dělené setkání (nejen) pro brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 24.2.2020 autor Zdeněk Michalec, 19.2.2020

Tentokrát je na řadě dělené setkání. Zvou nás následující hostitelé:

  • V Líšni Zdeněk Řehák, Horníkova 32d, bez bubnů.
  • V Bystrci Zdeněk Michalec, Ečerova 10 - bez bubnů. Je to na konečné tramvaje č. 1. Vpravo (ve směru příjezdu tramvaje z města) uvidíte supermarket Albert. Když projdete okolo Alberta (necháte ho po pravé ruce), dojdete přímo k cíli. Auta nejlépe zaparkujte na velkém parkovišti na počátku ulice nebo přímo před Albertem.
  • V Tuřanech Jirka Buček, Glocova 12 – bubny ano.
  • V Adamové Jirka Hromek, Neumanova 6 – bubny ano (v případě slušného počasí začneme bubnováním u nedaleké Ptačí studánky).

Začínáme v obvyklých 19:15 hod.

V průběhu večera se můžeme vrátit k příběhu staršího syna z Lk 15. Určitě se však najde prostor i ke sdílení toho, co právě prožíváme a společnou modlitbu.

Nezapomeňte se prosím zapsat do níže připojené tabulky.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovBystrcLíšeňTuřany
StandaZdeněkZdeněkFrantišek
JirkaIvanTomášZdeněk
OndraMirekJiříJiří
JiříJirkaPavelMarek
JendaPetrJiří
PavelPetrHonza

zatížení serveru