YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 48 akcí

Dělené setkání (nejen) pro brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 24.2.2020 autor Zdeněk Michalec, 19.2.2020

Tentokrát je na řadě dělené setkání. Zvou nás následující hostitelé:

  • V Líšni Zdeněk Řehák, Horníkova 32d, bez bubnů.
  • V Bystrci Zdeněk Michalec, Ečerova 10 - bez bubnů. Je to na konečné tramvaje č. 1. Vpravo (ve směru příjezdu tramvaje z města) uvidíte supermarket Albert. Když projdete okolo Alberta (necháte ho po pravé ruce), dojdete přímo k cíli. Auta nejlépe zaparkujte na velkém parkovišti na počátku ulice nebo přímo před Albertem.
  • V Tuřanech Jirka Buček, Glocova 12 – bubny ano.
  • V Adamové Jirka Hromek, Neumanova 6 – bubny ano (v případě slušného počasí začneme bubnováním u nedaleké Ptačí studánky).

Začínáme v obvyklých 19:15 hod.

V průběhu večera se můžeme vrátit k příběhu staršího syna z Lk 15. Určitě se však najde prostor i ke sdílení toho, co právě prožíváme a společnou modlitbu.

Nezapomeňte se prosím zapsat do níže připojené tabulky.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovBystrcLíšeňTuřany
StandaZdeněkZdeněkFrantišek
JirkaIvanTomášZdeněk
OndraMirekJiříJiří
JiříJirkaPavelMarek
JendaPetrJiří
PavelPetrHonza

zatížení serveru