YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna u Loučků

kopírovat odkazdatum akce 10.2.2020 autor Zdeněk Michalec, 4.2.2020

Hostitelem dalšího pravidelného setkání brněnských chlapů bude Zdenál Loučka.

Adresa: Chaloupkova 8, Kr. Pole (zvonek na půdu!!!), tel.602 582 616, popis cesty viz mapa.

Čas: 19:15 hod.

Sportovně založení mohou přijít dříve, a to kdykoliv po 16:00 hod. Hostitel totiž rozšířil vybavení prostor o stůl na pinec a uvítá případné sparring partnery. Budete-li chtít této nabídky využít, pošlete mu na výše uvedené číslo SMS, ať se netěší zbytečně.

V dalším průběhu večera se opět budeme věnovat příběhu milosrdného otce a marnotratného syna z Lukášova podobenství (Lk 15). Tentokrát se však více zaměříme na staršího syna. Touto částí programu nás budou provázet Ivan Hudec a Jirka Zelinka.

Nezapomeňte se prosím přihlásit v níže připojené tabulce.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
U_Loučků
Zdeněk
Ondra
Tomáš
Ivo
Honza
Mirek
Jirka
Petr
Standa
Martin
Pavel
Vladimír
Roberto
Luboš
Ivan
Jirka
Pavel
Jakub
Jiří
Zdeněk
Petr
Pavel
Jiří
Jakub
Jenda

zatížení serveru