YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Dělené setkání (nejen) pro brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 27.1.2020 autor Martin Šmídek, 22.1.2020

Podle bohaté diskuse na našem společném setkání (o návratu mladšího bratra i našich vlastních blouděních) je myslím téma dělených setkání zřejmé :-)

Jako hostitelé se nabídli

  • V Líšni Vladimír Vala: Za Klášterem 16, Líšeň, bubny ano.
  • V Bystrci Jirka Zelinka: V ekumenickém středisku Archa (od konečné tramvaje č. 1 v Bystrci se vydáte mírně doleva dolů přes parkoviště, přejdete silnici a mezi nízkými objekty zamíříte na volné prostranství mezi paneláky. Chodník uprostřed pláně vede přímo k Arše – viz mapa). Bubny ano.
  • na Lesné Pavel Sekava - až od 19:50, bez bubnů, Lesná, Majdalenky 7. 
    • Pavlův popis: „ Vchod vedle firmy "Kadernictvi, Solarium". Parkovani kolem 19-20h vetsinou malinko tezsi, ale zpatky na ulici Majdalenky smerem k Bille, nebo primo pred Billou nejaka mista budou. Ten, kdo uz pred nas vchod prijede a misto nenajde, si to jeste jednou objede (je to u nas jednosmerka) - a nejlepe pak zamiri rovnou pred vchod do Billy.“
  • v Ochozi Pavel Wawracz: Ochoz u  Brna 422, bubny ano, auta nechat na parkovišti  u Obecního úřadu. Pěšky prosím dojít na: Ochoz

Pokud není uvedeno jinak, sraz je v obvyklých 19:15 hod.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcLesnáLíšeňOchoz
JirkaPavelVladimírPavel
ZdeněkStandaJiříLibor
MirekLiborRobertoJiří
MartinPetrTomášPavel
PavelJiříLubošJenda
IvanZdeněkPetr
HonzaPavelMarek
LadislavJenda

zatížení serveru