YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Mužský rituál přechodu do zralé dospělosti (iniciace)

kopírovat odkazdatum akce 9.- 13.9.2020 autor Zdeněk Michalec, 15.1.2020

Přátelé, rádi bychom vás pozvali na 17. ročník „Mužského rituálu přechodu do zralé dospělosti“ (Mens Rite of Passage - MROP), inspirovaného františkánským knězem a řeholníkem Richardem Rohrem.

Jedná se o netradiční duchovní cvičení v ekumenickém duchu, které je otevřeno i hledajícím a lidem bez vyznání.

Víme, že dospělými a moudrými se nemůžeme stát po jednom víkendu, ale již 1400 našich mužů udělalo při absolvování uplynulých ročníků této akce osobní zkušenost, že NA CESTĚ KE ZRALÉ DOSPĚLOSTI MŮŽE BÝT TENTO ČAS VELMI DOBRÝM ZAČÁTKEM.

Program nachází inspiraci i v jiných kulturách a náboženských tradicích, je však plně založen na křesťanských základech.

Je určen pro muže středního věku (doporučujeme min. 30 let).

Více informací o mužské iniciaci najdete zdepozvánku s přihláškou ke stažení zde.

zatížení serveru