YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Hranice (nejen) v partnerských vztazích

kopírovat odkazdatum akce 3.2.- 30.3.2020 autor Pavel Bajer, 15.1.2020

Na kursu se chceme učit tomu, jak nám hranice pomáhají určit, za co jsme zodpovědní a jak se chránit před nevhodnými zásahy druhých do našich hranic. Hranice nám také pomáhají určit, co nejsou naše pocity, chování, přesvědčení a hodnoty a za co zodpovědnost nemáme. Krátké promluvy lektorů přinesou řadu příběhů i praktických nápadů.

Hranice se nám nemusí dařit chránit v různých oblastech: v blízkých vztazích, zaměstnání, ve vztahu k sobě nebo i k Bohu. V tomto kursu se chceme věnovat lidem, kteří žijí sami, jsou nezadaní nebo hledají partnera, popřípadě jsou na začátku partnerského vztahu a chtějí si ujasnit své hranice. Pro lidi, co žijí v manželství, v partnerském vztahu jsou určeny kursy Manželské večery, Manželství na dobré cestě a Příprava na manželství.

Kurs je založen na křesťanských principech, je vhodný pro jednotlivce i páry. Lektoři Pavel a Míla jsou svoji 11 let a ve volném čase spolu pravidelně hrají tenis a organizují vztahové kursy pro manžele a snoubence. Jádrem večera jsou praktická cvičení. Respektujeme vaše soukromí.

Tento kurs lektorujeme zdarma, účastnící platí pouze za občerstvení, nájem a materiály ke kursu.

zatížení serveru