YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 13.1.2020 autor Zdeněk Michalec, 6.1.2020

Tentokrát se můžeme těšit na pokračování příběhu mladšího syna z Lukášova podobenství v podání Libora Macáka a Zdeňka Řeháka. Opět by nemělo chybět osobní svědectví a sdílení ve skupinách.

V rámci přípravy na toto setkání si prosím najděte chvíli času a znovu si přečtěte Lk 15,11-32. Ti pilnější mohou přidat i četbu 3. kapitoly knihy H. Nouwena Návrat ztraceného syna.

Místo setkání: přístavba kostela Povýšení sv. Kříže v Brně-Slatině (zde).

Čas setkání: 19:15 hod.

Zájemci o účast přihlaste se prosím v níže připojené tabulce.

Vítáni budou samozřejmě i ti, kteří se prosincového zahájení příběhu ztraceného syna nemohli zúčastnit.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Slatina
Zdeněk
Pavel
Marek
Ondra
Honza
Mirek
Petr
Vladimír
Tomáš
Petr
Luboš
Zdeněk
Zdenál
Jirka
Jiří
Petr
Pavel
Libor
Ivan
Pavel
Ladislav
Honza
Honza
Jan
Jiří
Ján
Martin

zatížení serveru