YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2020

Archiv 51 akcí

Tvůrčí psaní - víkend pro ženy a muže

kopírovat odkazdatum akce 15.- 17.5.2020 autor Iva Živnůstková, 25.9.2019

Milí přátelé a kamarádi, připravili jsme pro vás víkend, ve kterém se naladíme na tvůrčí psaní v atmosféře Domu setkání a horské přírody. Zkusíme objevit a rozvinout svoji fantazii. Škola nás určitě nečeká, zažijeme příjemné povídání, obohacení a pochopení, že psaní může být přístupné každému. Vědět, jak formulovat svoje myšlenky a vyjadřovat svoje představy je dobré v každém věku, může se i dobře hodit do pracovního života.

V pátek si poslechneme krátké povídky a v sobotu odpoledne nás provede  Dagmar Ruščáková tvůrčím psaním, vysvětlí nám způsob psaní a poradí, jak se inspirovat a jak rozvíjet svoji fantazii. Čeká nás samostatné tvoření, které si navzájem přečteme a dál budeme rozvíjet. Na sobotní večer máme pro vás připravený film. V neděli nás čeká bohoslužba s Janem Rybářem a jistě bude čas na psaní.

Ing. Dagmar Ruščáková je česká novinářka a publicistka, šéfredaktorka internetového deníku o zvířatech a lidech Dedeník. mailto:http://www.dedenik.cz/

V médiích působí od roku 1997, začínala jako redaktor ekonomické rubriky na serveru Trafika.cz. Od roku 2001 působí jako volný novinář, psala pro Moderní řízení, přílohy Hospodářských novin, Kapitál a další odborné časopisy. Jako fejetonistka potom roky psala pro časopisy T3 a Design & Home Digest. S Českým rozhlasem Hradec Králové spolupracuje od roku 2011.

 

Tohoto víkendu se mohou zúčastnit muži, ženy i manželé.

 

Budeme se na vás těšit, čeká nás nový, kreativní víkend, plný překvapení,

tak neváhejte a kdo má rád psaní, přijeďte.

 

Ivka a Luboš Živnůstkovi

 

 

Další informace k akci:

Místo a datum konání:

Dům setkání, Dolní Albeřice, 15.-17.5.2020

Bohoslužba v neděli: kněz Jan Rybář

Příjezd: v pátek odpoledne, nejpozději do 19:00 (večeře 19:15, program od 20:00)

Ukončení: v neděli obědem kolem 13:00

Strava: je zajištěna celodenní, v dostatečném množství.

Ubytování: ve 2 – 6 lůžkových pokojích. K dispozici je koupelna se sprchou a WC na patře. Pro zájemce možnost komfortních pokojů se samostatnou koupelnou a WC (příplatek 175,- Kč za osobu a den). Nutno uvést v přihlášce.

Poplatek:

Plná cena: ...........................1540,- Kč
(pokrývá náklady na ubytování, stravu i program)
Dotovaná cena: .....................1100,- Kč
(pro ty, kterým rodinný rozpočet neumožňuje úhradu plné ceny)
Sponzorská cena: .............2000,- Kč
(pro ty, které mohou podpořit účastnice s dotovanou cenou)

Poznámka: od 1.1.2020 byly zvýšené ceny za služby na Domě setkání, z toho důvodu jsme museli upravit i cenu za tuto akci. Děkujeme za pochopení. Kdo z vás, zaplatil před datem 12.2.2020 nemusí doplácet.

 

Poplatek zaplaťte po potvrzení přijetí vaši přihlášky.
Uhraďte prosím jednu z variant, podle vašich finančních možností. V případě potřeby je možné domluvit slevu i z dotované ceny. Uděláme vše pro to, aby výše účastnického poplatku nebyla důvodem vaší neúčasti.

Uvítáme případné dary na podporu programů Domu setkání.

Platba převodem na účet: 2000465448/2010 , VS= datum nar. jako RRMMDD, KS=558, SS=513

 

 

Případné dotazy: ivana.zivnustkova@seznam.cz

 

zatížení serveru