YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Vánoční setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 30.12.2019 autor Zdeněk Michalec, 25.12.2019

Tradiční vánoční setkání brněnských chlapů bude jako obvykle u krbu ve skautské klubovně v Bystrci. Začínáme v 19:15 hod.

Na programu je vzájemné sdílení o tom, co nám přinesl uplynulý rok a co očekáváme v roce příštím.

Přezůvky prosím s sebou, drobné příspěvky k občerstvení jsou vítány.

Popis cesty: Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, Vrbovecká 2 (dřevěná stavba vzadu za školkou). U klubovny nelze parkovat, auta proto nechte na velkém parkovišti ve vzdálenosti cca 250 m (pod benzinkou).
Pokud se ale chcete aktivně zúčastnit malé oslavy Božího narození, přijeďte raději MHD (např. tramvaj č. 1, zastávka Ondrouškova nebo bus č. 52, zastávka Adamcova).

Zapište se prosím do níže připojené tabulky.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Bystrc
Zdeněk
Petr
Ivan
Petr
Mirek
Jirka
Zdenál
Jiří
Honza
Honza

zatížení serveru