YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Chlapi z Brna na Lesné

kopírovat odkazdatum akce 16.12.2019 autor Zdeněk Michalec, 12.12.2019

V průběhu tohoto setkání brněnských chlapů na Lesné se vrátíme ke knize holandského kněze Henriho Nouwena  "Návrat ztraceného syna". Osudy hlavních protagonistů knihy, H. Nouwena a malíře Rembrandta, jsme probrali na našem setkání  9.9.2019 (odkaz).

Nejprve si připomeneme Lukášovo evangelium a ukážeme reprodukci Rembrandtova obrazu. Krátce se zamyslíme nad prototypovými rolemi mladšího syna, staršího syna a otce. Ve skupinkách probereme naše životní situace, kdy jsme těmito rolemi prošli

A pak se pustíme se do příběhu mladšího syna. Bude to jen první část, druhá část tohoto tématu je plánována na setkání 13.1.2020

Místo setkání: Duchovní centrum P. Martina Středy Brno-Lesná, Nezvalova 13 ( mapa ).

Termín: Pondělí 16.2019 v 19:30 hod. (předtím bude probíhat nácvik místního pěveckého sboru. Pokud se trochu protáhne, začneme o pár minut později).

Parkování: V blízkosti duchovního centra je večer nedostatek parkovacích míst. Využijte proto parkoviště u nedalekých nákupních center Albert a Lidl.

Přihlašování: Zájemce o účast na tomto setkání prosíme, aby se zapsali do tabulky níže. Pomůže nám to při organizaci akce.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Lesná
Zdeněk
Jiří
Mirek
Petr
Libor
Jiří
Tomáš
Jan
Marek
Luboš
Jirka
Lukas
Martin
Jirka
Roman
Zdenál
Ondra
Ivo
Petr
Honza
Petr
Martin
Jirka
Jakub
Ondra
Petr
Ján
Marek

zatížení serveru