YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Adventní setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 2.12.2019 autor Zdeněk Michalec, 26.11.2019

Milí chlapi brněnští i mimobrněnští, Libor Kabát, Pavel Horáček, Pavel Vandas a další nás už tradičně zvou na společné zahájení Adventu, tentokrát do Křtin.

Sejdeme se v 19:30 hod. před kostelem, pod hlavním schodištěm.

Téma: Řím 13,11-14

Bratři! Víte, jaký je nyní čas: že vám už nastala hodina, kdy je třeba se probrat ze spánku. Neboť nyní je nám spása blíže než tehdy, když jsme uvěřili. Noc pokročila, den se přiblížil. Odložme tedy skutky temnoty a oblečme se do výzbroje světla. Veďme počestný život jako ve dne;.......

Setkání zahájíme chvílí ztišení v místní kostnici. Odtud se přesuneme k malému občerstvení a společnému sdílení k Pavlovi Vandasovi, který bydlí kousek od kostela.

Předpokládaný závěr – nejpozději ve 22:30

Zapisujte se prosím do níže připojené tabulky.

Mobil 724 312 515 Libor

GPS: 49.296727,16.742627

fileadmin/img/1104/mapy%20(1).jpg ?

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Křtiny
Zdeněk
Jiří
Tomáš
Marek
Petr
Libor
Ondra
Pavel
Jiří
Zdeněk
Vladimír
Jiří
Jan
Libor
Martin
Jirka
Pavel
Jenda
Ivo
Martin
Ivan
Petr

zatížení serveru