YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Dělená setkání pro (i mimo)brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 18.11.2019 autor Martin Šmídek, 14.11.2019

Budeme navazovat nejen na podněty, které zazněly z úst Honzy Hanáka (viz zápis se záznamem), ale i na zkušenosti z připomenutí si 30.výročí 17.listopadu (sobotní Letná, nedělní Svoboďák, …).

Jako hostitelé k prestižnímu setkání u příležitosti 30.výročí :-) se nabídli:

  • v Bystrci Zdeněk Michalec - bez bubnů - je to na konečné tramvaje č. 1. Vpravo (ve směru příjezdu tramvaje z města) uvidíte supermarket Albert. Když projdete okolo Alberta (necháte ho po pravé ruce), dojdete přímo k cíli, tzn. Ečerova 10. Auta nejlépe nechte na velkém parkovišti na počátku ulice nebo přímo před Albertem.
  • na Vinohradech Tomáš Tioka - Čejkovická 4, je to první 12-ti patrový panelák (světle - oranžový) na okraji Vinohrad, přes silnici je domov důchodců.Je to prostřední vchod a my bydlíme v 1.patře. Myslím, že rozumný počet chlapů do našeho obýváku je tak 8. Bubny raději nebrat.
  • v Ochozi Pavel Wawracz, Ochoz u  Brna 422, 10-12 chlapů, s bubny, auta nechat na parkovišti  u Obecního úřadu. Pěšky prosím dojít na: Ochoz

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcOchozVinohrady
ZdeněkPavelTomáš
PetrJiříVladimír
PetrPavelZdeněk
MichalJiříLuboš
JanJiříJiří
JiříLiborPavel
HonzaPavel
MarekJirka

zatížení serveru