YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Dělená setkání pro (i mimo)brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 21.10.2019 autor Zdeněk Michalec, 16.10.2019

Tentokrát se můžeme v malých skupinkách vrátit k tématu minulého setkání v Bystrci (30. výročí Sametové revoluce). Zaměřili jsme se na 3 období:

 • atmosféra konce 80. let – jak jsme tu dobu tenkrát vnímali
 • rok 1989 – jak jsme prožili konec normalizace a Sametovou revoluci
 • současnost – v čem vidíme hlavní přínosy oproti období totality, kde se naše očekávání nenaplnila, co nás trápí a co s tím můžeme dělat my

Určitě se najde i čas na sdílení toho, co právě prožíváme.

Sejdeme se na těchto místech:

 • v Líšni, Hubrova 5 - u Libora Macáka, 1+7, bez bubnů
  • Parkování - na jednom z parkovišť ve svahu, - u začátku ulic
  • MHD - nejlépe linka č.8, zastávka Masarova,  popř. bus č. 55, zastávka Bartákova
  • Kvůli dětem - nezvoňte prosím na zvonek,  prozvoňte 608 556 980, v případě bloudění samozřejmě volejte
 • v Kohoutovicích, Potocká 28 - u Ivana Hudce, bez bubnů - popis cesty je zde
 • v Kníničkách, Nová 2 - u Roberta Scavina , 1+7, bubny s sebou
  • Pěší příchozí, kterých bude mezi opravdovými chlapy určitě většina, půjdou z Bystrce okolo ZOO směrem na Kuřim. Po příchodu do Kníniček je třeba jít po hlavní silnici stále rovně, až k první pravotočivé zatáčce. Robertův dům (ul. Nová č. 2) je na její vnější straně. Motoristé zahnou uprostřed Kníniček před kapličkou vlevo a potom vždy na první odbočce dvakrát doprava. Tím se dostanete do ulice Nová, aniž byste porušili dopravní předpisy.
 • v Adamově na faře, 1+9, bubny s sebou
  Kostel se nachází ve staré části města. Pokud pojedete kolem Svitavy od Bílovic, tak stále rovně a kostel je večer osvětlený reflektory, takže je snadno viditelný z hlavní silnice. Pokud přijedete autem můžete zaparkovat přímo u hlavního vchodu do kostela, nebo na velkém parkovišti hned za křižovatkou z hlavní silnice. Potom 300 m pěšky. Na parkovišti u kostela je výjimka ze zákazu vjezdu pro návštěvníky kostela. Na příjezdové cestě jedete přímo vedle fary, kde bude setkání. Vlak z Brna jede po půl hodině, to znamená v 18:00, v 18:30 atd. V Adamově je vhodné vystoupit až na druhé zastávce od Brna. Do Brna jede poslední vlak ve 22:35, autobus ve 23:00.

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovKníničkyKohoutoviceLíšeň
JirkaRobertoIvanLibor
JiříMirekPetrZdeněk
OndraZdenálZdeněkTomáš
LiborMarekJiříMartin
PavelPavelJiří
PavelJirka
JendaVladimír
Ladislav

zatížení serveru