YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Chlapi z Brna v Bystrci

kopírovat odkazdatum akce 7.10.2019 autor Zdeněk Michalec, 3.10.2019

Během setkání jsme sledovali Ondrovu prezentaci, kterou si můžete ještě jednou prohlédnout zde.

Místem dalšího pravidelného setkání brněnských chlapů bude tentokrát skautská klubovna v Bystrci. Začínáme jako obvykle v 19:15 hod.

Program: Blíží se 30. výročí Sametové revoluce a tak bychom toto setkání chtěli věnovat společnému ohlédnutí za uplynulými 30 lety. 

Rádi bychom se zaměřili na 3 období:

  • atmosféra konce 80. let – jak jsme tu dobu tenkrát vnímali
  • rok 1989 – jak jsme prožili konec normalizace a Sametovou revoluci
  • současnost – v čem vidíme hlavní přínosy oproti období totality, kde se naše očekávání nenaplnila, co nás trápí a co s tím můžeme dělat my

Přihlašování: Zájemce o účast na tomto setkání prosíme, aby se zapsali do tabulky níže. Pomůže nám to při organizaci akce.

Popis cesty: Klubovna je v areálu mateřské školky v Bystrci, na Vrbovecké 2 (dřevěná stavba za školkou). Je třeba projít branou a nezabloudit přitom do posilovny v suterénu MŠ. Není možné parkovat přímo před klubovnou. Velké parkoviště je ve vzdálenosti cca 250 m pod benzinkou (mapa),

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Bystrc
Zdeněk
Ondra
Libor
Roman
Mirek
Martin
Jiří
Vladimír
Petr
Pavel
Zdenál
Pavel
Roberto
Marek
Zdeněk
Honza
Jirka
Ivo
Ivan
Marek
Jiří
Jiří
Petr
Petr

zatížení serveru