YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 61 akcí

Dělená setkání pro (i mimo)brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 20.5.2019 autor Martin Šmídek, 16.5.2019

Určitě nás potěšila zpětná vazba od účastníků setkání na faře u Jakuba. V mailu, který Zdeněk přeposlal, "mladí" psali, že objevili v setkání se "Dospělými slony" motivaci něco dělat se svým dosavadním životem. To je dobrý impuls k zamyšlení, co říkáte?

  • Jak vlastně prožíváme setkávání s mladšími nebo staršími muži kolem sebe? Také to mění náš život?

Můžeme se také ohlédnout za tématy posledních dvou setkání:

  • Jak vnímáme naše členství ve sjednocené Evropě? Jaký bychom si přáli další vývoj a co pro to můžeme udělat my sami?
  • Oslovilo nás posesltví jezuitských redukcí v Jižní Americe a co nám to říká k současné situaci Církve a naší roli v ní?

Sejdeme se ve čtyřech malých skupinkách.

  • v Králově Poli u Jury Braunera - Kartouzská 6 to je zde
  • v Kohoutovicích u Martina Šmídka - Talichova 53 - historický popis najdete zde - bubny si klidně vezměte, třeba přehlušíme sousedy
  • v Líšni u Zdeňka Řeháka - najdete ho zde, bez bubnů - 5+1
  • v Adamově na faře, k tomu Jenda Papež píše: podařilo se mi získat svolení uspořádat pondělní setkání dělené skupinky na faře v Adamově (pro 10-15 lidí)  -  popis cesty je zde 

 

 

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovKohoutoviceKrálovo_PoleLíšeň
JendaMartinJuraZdeněk
PavelMirekLadislavMartin
LiborZdeněkPetrChristian
PavelJirkaJirkaJiří
JirkaPetrPavelTomáš
JirkaIvanZdenál
PavelVáclavJiří
Vojta

zatížení serveru