YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Dělená setkání pro (i mimo)brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 20.5.2019 autor Martin Šmídek, 16.5.2019

Určitě nás potěšila zpětná vazba od účastníků setkání na faře u Jakuba. V mailu, který Zdeněk přeposlal, "mladí" psali, že objevili v setkání se "Dospělými slony" motivaci něco dělat se svým dosavadním životem. To je dobrý impuls k zamyšlení, co říkáte?

  • Jak vlastně prožíváme setkávání s mladšími nebo staršími muži kolem sebe? Také to mění náš život?

Můžeme se také ohlédnout za tématy posledních dvou setkání:

  • Jak vnímáme naše členství ve sjednocené Evropě? Jaký bychom si přáli další vývoj a co pro to můžeme udělat my sami?
  • Oslovilo nás posesltví jezuitských redukcí v Jižní Americe a co nám to říká k současné situaci Církve a naší roli v ní?

Sejdeme se ve čtyřech malých skupinkách.

  • v Králově Poli u Jury Braunera - Kartouzská 6 to je zde
  • v Kohoutovicích u Martina Šmídka - Talichova 53 - historický popis najdete zde - bubny si klidně vezměte, třeba přehlušíme sousedy
  • v Líšni u Zdeňka Řeháka - najdete ho zde, bez bubnů - 5+1
  • v Adamově na faře, k tomu Jenda Papež píše: podařilo se mi získat svolení uspořádat pondělní setkání dělené skupinky na faře v Adamově (pro 10-15 lidí)  -  popis cesty je zde 

 

 

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovKohoutoviceKrálovo_PoleLíšeň
JendaMartinJuraZdeněk
PavelMirekLadislavMartin
LiborZdeněkPetrChristian
PavelJirkaJirkaJiří
JirkaPetrPavelTomáš
JirkaIvanZdenál
PavelVáclavJiří
Vojta

zatížení serveru