YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Rodinná dovolená s malými dětmi

kopírovat odkazdatum akce 24.- 28.6.2019 autor Iva Živnůstková, 20.3.2019

Rodiče,

zveme vás na dovolenkový individuální pobyt před prázdninami, přijedou rodiny z Jičína a rádi uvítají další rodiče s malými dětmi, kteří si chtějí odpočinout od všedních starostí, popovídat si, pohrát s dětmi, prožít společenství rodičů a zažít Krkonoše v létě. Jedno odpoledne nás potěší svou přítomností farář Jan Rybář.

Krkonoše nabízejí nádherné vycházky a túry v přírodě, v Janských lázních je nová Stezka korunami stromů, krásný je Rýchorský prales, rozhledna  na Černé hoře, dělostřelecká tvrz Stachalberk nebo bobová dráha v Peci pod Sněžkou. 

V domě jsou dvě klubovny, kde se můžete večer sejít, jsou zde dvě kuchyňky, bezbariérový apartmán, hřiště, ohniště, tee pee, stolní tenis, internet. Srdcem domu setkání je tichá kaple, kde můžete v klidu rozjímat a pocítit Boží lásku. Celý dům je prostoupen modlitbou, klidem, pokojem a důvěrou.

Přijeďte si odpočinout, užít si Krkonoše v létě a poznat nové přátelé.

Živnůstkovi Veronika a Jakub

Místo: DŮM SETKÁNÍ, Dolní Albeřice 1, 542 26 Horní Maršov

Příjezd: 24.6. v pondělí dopoledne, začátek společnou večeří v 19.00 h.

Ukončení: 28.6. 2019 v pátek dopoledne

Strava: polopenze

Ubytování a cena: informace najdete zde: alberice/ceny

Platba: platbu proveďte po potvrzení přijetí vaší přihlášky převodem na účet:

2000465448/2010 KS=558, SS=520

Přihlášku najdete zde:Rodinná dovolená

Případné dotazy: ivana.zivnustkova@seznam.cz

zatížení serveru