YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Dělená setkání pro (i mimo)brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 11.3.2019 autor Martin Šmídek, 4.3.2019

Většina z nás byla na setkání s Janem Špilarem. Kdo nebyl, může si jeho svědectví poslechnout ze záznamu. Bylo to velmi otevřené svědectví o tom, jak se vyvíjel Janův vztah s Bohem v různých životních etapách, jak prožíval napětí mezi duchovním a profánním světem a kdy se mu podařilo tyto světy propojovat. 

Určitě to je výživná inspirace pro pondělní setkání v menších skupinkách. Tedy:

  • jak se vyvíjel můj vztah s Bohem v různých životních etapách?
  • jak prožívám napětí mezi duchovním a profánním světem - nebo se mi daří tyto světy propojovat?

Jako hostitelé se nabídli

  • v Adamově Jirka Hromek - bubnování u u Ptačí studánky a pak Neumannova 6, viz popis cesty a kontakt
  • na Vinohradech Tomáš Tioka - Čejkovická 4, je to první 12-ti patrový panelák (světle - oranžový) na okraji Vinohrad, přes silnici je domov důchodců.Je to prostřední vchod a my bydlíme v 1.patře. Myslím, že rozumný počet chlapů do našeho obýváku je tak 8. Bubny raději nebrat.
  • v Kohoutovicích Martin Šmídek - Talichova 53 - historický popis najdete zde - bubny si klidně vezměte, třeba přehlušíme sousedy

Myslím, že by to pro nás mohl být dobrý start do prvního postního týdne :-)

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovKohoutoviceVinohrady
JirkaMartinTomáš
OndraMirekJakub
StandaZdeněkPetr
LiborPetrPavel
JiříPavelJiří
IvanZdeněk
PavelChristian
JirkaJosef
Laďa

zatížení serveru