YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Mužský rituál přechodu do zralé dospělosti - iniciace

kopírovat odkazdatum akce 11.- 15.9.2019 autor Zdeněk Michalec, 21.2.2019

Přátelé, rádi bychom vás pozvali na 16. ročník „Mužského rituálu přechodu do zralé dospělosti“ (Mens Rite of Passage - MROP), inspirovaného františkánským knězem a řeholníkem Richardem Rohrem.

Jedná se o netradiční duchovní cvičení v ekumenickém duchu, které je otevřeno i hledajícím a lidem bez vyznání.

Víme, že dospělými a moudrými se nemůžeme stát po jednom víkendu, ale více než 1300 našich mužů udělalo při absolvování uplynulých ročníků této akce osobní zkušenost, že NA CESTĚ KE ZRALÉ DOSPĚLOSTI MŮŽE BÝT TENTO ČAS VELMI DOBRÝM ZAČÁTKEM.

Program nachází inspiraci i v jiných kulturách a náboženských tradicích, je však plně založen na křesťanských základech.

Je určen pro muže středního věku (doporučujeme min. 30 let).

Více informací o mužské iniciaci a pozvánku s přihláškou ke stažení najdete zde.

zatížení serveru