YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Chlapi z Brna ve Slatině

kopírovat odkazdatum akce 25.2.2019 autor Zdeněk Michalec, 18.2.2019

Místem tohoto setkání brněnských chlapů byla přístavba kostela Povýšení sv. Kříže v Brně-Slatině (zde). 

Naše pozvání přijal zajímavý host, kterým byl Jan Špilar (Střihoruký Edward), jáhen, mnich, kadeřník a v posledních volbách také kandidát do Senátu ČR. Více o něm viz např. Špilarův rozhovor se Zbigniewem Czendlikem (odkaz).

Podal nám svědectví o tom, jak se vyvíjel jeho vztah s Bohem v různých životních etapách, jak prožíval napětí mezi duchovním a profánním světem a jak se mu daří tyto světy propojovat. Dost místa zbylo i na naše dotazy.

S Janovým laskavým svolením si můžeme poslechnout zvukový záznam jeho vystoupení zde.

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Slatina
Zdeněk
Libor
Zdeněk
Pavel
Pavel
Petr
Michal
Václav
Pavel
Jiří
Marek
Zdenál
Jiří
Vladimír
Mirek
Laďa
Petr
Roberto
Ivan
Luboš
Petr
Jirka
Ondra
Aleš
Petr
Vladimír
Rob
Pavel
Pepa
Ivo
Petr
Jan
Karel
Pavel
Zdeněk
Franta
Standa
Igor
Jirka
Lukáš
Honza
Pepa

zatížení serveru