YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Pohodová letní dovolená

kopírovat odkazdatum akce 27.7.- 3.8.2019 autor Iva Živnůstková, 12.2.2019

Milí přátelé.

Zveme vás na již druhou pohodovou letní dovolenou pro rodiny od 27.7. do 3.8. 2019, program bude individuální, podobný jako loňský rok. Odpočinek, relax, procházky, hry, večerní posezení a zpívání.

V létě Krkonoše nabízejí nádherné vycházky a túry v přírodě, v Janských lázních je nová Stezka korunami stromů, krásný je Rýchorský prales, rozhledna  na Černé hoře, dělostřelecká tvrz Stachalberk nebo bobová dráha v Peci pod Sněžkou. 

Dovolenou v Domě setkání si bude užívat rodina Horákova (Krtci) a rádi uvítají další rodiny, které s nimi stráví volný čas prázdnin. Horákovi jsou výborní muzikanti a do Albeřic jezdí mnoho let.

V domě jsou dvě klubovny, kde se můžete večer sejít, jsou zde dvě kuchyňky, bezbariérový apartmán, hřiště, ohniště, tee pee, stolní tenis, internet. Srdcem Domu setkání je tichá kaple, kde můžete v klidu rozjímat a pocítit Boží lásku. Celý dům je prostoupen modlitbou, klidem, pokojem a důvěrou.

Přijeďte si odpočinout a užít si Krkonoše v létě.

Další informace:

Místo: DŮM SETKÁNÍ,  Dolní Albeřice 1, 542 26 Horní Maršov

Příjezd: 27.7. 2019 sobota odpoledne po 16.00 h., začátek společnou večeří v 19.00 h.

Ukončení: 3.8. 2019  následující sobota do 10.00 hod.

Strava: polopenze

Ubytování a cena:  informace najdete zde: alberice/ceny

Platba: platbu proveďte po potvrzení přijetí vaší přihlášky převodem na účet:

2000465448/2010 KS=558, SS=519

Přihlášku najdete zde:Pohodová dovolená

Případné dotazy: ivana.zivnustkova@seznam.cz

zatížení serveru