YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Kalendáře akcí

2019

Archiv 62 akcí

Dělená setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 11.2.2019 autor Martin Šmídek, 5.2.2019

V debatách bychom mohli navázat na minulé Pavlovo povídání. Tedy sdílet se o tom, jaká my sami používáme pravidla. Ujasnit si, která z nich nám pomáhají a naopak, od kterých bychom se mohli oprostit a přijmout je jen jako určitá vodítka.

Vzájemná otevřenost ve skupince by nám mohla pomoci se v tomto vzájemně obohatit a uvědomit si, čím jsme třeba zbytečně svazováni.

Zvou nás

  • v Bystrci Zdeněk Michalec - bez bubnů - je to na konečné tramvaje č. 1. Vpravo (ve směru příjezdu tramvaje z města) uvidíte supermarket Albert. Když projdete okolo Alberta (necháte ho po pravé ruce), dojdete přímo k cíli, tzn. Ečerova 10. Auta nejlépe nechte na velkém parkovišti na počátku ulice nebo přímo před Albertem.
  • ve Starém Lískovci Pavel Bajer - U Pošty 10, rohový panelák pod Osovou naproti Alberta. Bydlíme v přízemí, Zaparkovat můžete v Albertovi, bránu na noc nezamykají. Bez bubnů.
  • ve Šlapanicích Přemek Paseka - bubny prosím neberte - popis cesty zde.
  • v Bílovicích Ondra Zahradníček - bez bubnů - Bílovice nad Svitavou, Vodárenská 700, zelená bytovka na rohu Vodárenské a Soběšické, první křižovatka po příjezdu od Brna (hned za benzínkou)

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BíloviceBystrcLískovecŠlapanice
OndraZdenekPavelPřemek
JirkaPavelJiří
PetrPetrTomáš
RobertoPetrLibor

zatížení serveru