YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

VPS II v Albeřicích

kopírovat odkazdatum akce 23.- 25.11.2018 autor Martin (foto Luboš), 12.12.2018

Jako (téměř) každým rokem jsme se setkali ve společenství VPS v Domě setkání.

Letošním tématem byla komunikace, zejména společná práce nad úkolovým listem Základy komunikace. Po přednášce Miloše a Gitky jsme si v malých skupinkách vyzkoušeli modifikace okruhu sebevyjádření, používané Velehradským a Litomyšlským kurzem. Výsledkem práce je mimo jiné návrh nové pomůcky pro práci ve skupince. Diskuse byla bouřlivá :-) Podněty zpracované odpoledními skupinkami naleznete zde.

Určitě ale ještě důležitější bylo užít se volnějšího společného času. Kromě tradičního rituálu o slavnosti Krista Krále, připraveného Honzou a Janou (tentokráte nás doprovázely tucty Hančiných andělů) to byla společná stavba Jirkovy věže, silvestrovské veselí s albeřickým Kufrem (připraveného bohužel nepřítomným Jirkou) a výlet do kouzelného okolí.

Jako každoročně nás také provázel otec (bratr) Rybář, jehož duchovní mládí je tak nakažlivé ... Kéž je ještě dlouho naší posilou a oporou.

Atmosféru setkání svými fotografiemi umělecky zdokumentoval Luboš - podívejte se sami :-)

zatížení serveru