YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna na Lesné

kopírovat odkazdatum akce 17.12.2018 autor Zdeněk Michalec, 11.12.2018

K poslednímu setkání před Vánoci jsme zváni do duchovního centra na Lesné, Nezvalova 13 ( mapa ).

Kvůli zkoušce místního sboru začínáme až v 19:30 hod.!

Tentokát nás čeká povídání na téma Misie na Kubě, kde strávila Dana Vašáková, učitelka, spoluorganizátorka charismatické konference New Dawn-CZ, devět měsíců. Za tuto dobu prožila mnoho těžkých i naplňujících situací.

Nejprve bude hovořit o hurikánu, který se vloni, když přijela, přehnal Kubou, zničil spousty domů i úrody obyčejných, už tak chudých, Kubánců. Těm se sestrami pomáhaly zajistit alespoň základní potraviny k životu.

Dále nastíní, co znamená mít jídlo na příděl, zvyky obyčejných Kubánců, lékařskou péči a také bude mluvit o náboženství Santeria, na Kubě velmi rozšířeném.

Na začátku nás Dana uvede do tématu pětiminutovým kubánským společensko-historicko-politickým úvodem.

Rovněž se můžeme podívat na fotky, které přibližují život obyčejných Kubánců.

zatížení serveru