YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Dělené setkání nejen pro brněnské chlapy

kopírovat odkazdatum akce 22.10.2018 autor Martin Šmídek, 22.10.2018

Minule jsme si na společném setkání vyslechli Robertovo svědectví na téma „Otec a syn“. Nyní máme možnost se ve skupinkách podělit o naše vlastní zkušenosti s tím, jak jsme prožívali svoje synovství, s čím jsme vstupovali do otcovství, jaký máme vztah ke svým dětem a jak se v průběhu let proměňoval, apod.

Jako hostitelé se nabídli

  • v Kníničkách Roberto - najdete ho zde, bubny s sebou – 7+1
  • v Židenicích Petr Schnirch – nebude to u něho doma, ale na faře v Židenicích v klubu Václav (je to hned za kostelem), bubny povoleny, ale sraz až od 19:30 – 7+1
  • v Líšni Zdeněk Řehák - najdete ho zde, bez bubnů - 5+1
  • v Adamově u Jirky Hromka spojenou s bubnováním u Ptačí studánky - popis najdeš tady

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

AdamovKníničkyLíšeňŽidenice
JirkaRobertoZdeněkPetr
JiříJiříPavelPetr
VojtaPetrJiříMichal
ZdeněkLukášPavel
MichalPavelFranta
StanislavLadaPepa
MirekPetr
PavelPetr

zatížení serveru