YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Dělená setkání brněnských chlapů

kopírovat odkazdatum akce 24.9.2018 autor Martin Šmídek, 19.9.2018

Kamarádi, čas rychle běží a máme tu první dělené setkání po delší prázdninové pauze. Za tu dobu jsme určitě prožili spoustu věcí, které nás trápí a tíží nebo naopak které nás potěšily a nad kterými se radujeme. A tak využijme možnosti podělit se o to v bezpečném prostoru chlapské skupinky.

Jako hostitelé se nám nabídli

  • v Líšni Libor Macák - bez bubnů - Líšeň, Hubrova 5
  • v Bystrci, Ečerova 10 u Zdeňka Michalce - v počtu max 8 chlapů bez bubnů - je to na konečné tramvaje č. 1. Vpravo (ve směru příjezdu tramvaje z města) uvidíte supermarket Albert. Když projdete okolo Alberta (necháte ho po pravé ruce), dojdete přímo k cíli.Auta neljépe nechte na velkém parkovišti na počátku ulice nebo přímo před Albertem. (mobil Zdenek - 724 205 809)
  • ve Starém Lískovci Petr Janda - s bubny - popis cesty je zde 
  • v Ochozi Pavel Wawracz - s bubny - popis cesty je zde

Přihlašovací tabulka

Na tomto setkání se sejdeme v jednom čase na níže uvedených místech. Pokud se chceš zúčastnit, klikni na + za názvem skupiny (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli SMS na 603150565 se svým jménem a názvem skupiny (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud se chceš přeřadit do jiné skupiny, napiš svoje jméno do ní (z té původní se vyjme samo).

BystrcLískovecLíšeňOchoz
ZdeněkPetrLiborPavel
petrPetrPavelOndra
IvanPavelVladimírLibor
MartinJiříJiříJiří
RobertoZdenálZdeněkJiří
StanislavJaromírPremOndřej
JirkaLukášVojta
MirekLaďa
Christian

zatížení serveru