YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Chlapi z Brna u Loučků

kopírovat odkazdatum akce 10.9.2018 autor Zdeněk Michalec, 4.9.2018

K prvnímu setkání po prázdninách nás už tradičně zve Zdenál Loučka.

Adresa: Chaloupkova 8, Kr. Pole (zvonek na půdu!!!), tel.602 582 616 , popis cesty viz mapa .

Čas: 19:15 - nezapomeňte na bubny!

Hlavním bodem programu bude vzpomínka na pohnuté dny roku 1968. Promítneme si krátký dokument a slovo dostanou pamětníci. Společně bychom pak měli diskutovat o tom, co pro nás znamená naše vlast, co bychom byli ochotni pro ni obětovat, jestli vnímáme ohrožení demokracie u nás, jestli pro její posílení můžeme něco udělat atd. 

Také si řekneme pár slov k návrhu programu našich setkávání na rok 2018-19, společně požehnáme brněnským členům iniciačního týmu a pokud přijdou, tak také účastníkům letošní iniciace.

 

zatížení serveru