YMCA Setkání - homepage YMCA Setkání - homepage

  změny za den   změny za týden   změny za měsíc   přihlásit se   přihlásit se emailem

YMCA Setkání - naše akce


Prohlédněte si seznam akcí které nabízíme, nebo těch které již proběhly. Pokud je k dispozici i kalendář, pak je zobrazen vepředu přede všemi akcemi. Akce lze třídit podle toho, komu jsou určeny - akce pro rodiny, manžele, chlapy, ženy či mládež. Akce pořádané v Domě Setkání v Krkonošských Albeřicích jsou také dostupné v menu 'Dům Setkání > Akce v Domě' nebo 'Dům Setkání > Prožili jsme'. Některé fotografie z akcí naleznete ve fotogalerii, více je pak dostupné na dalších webech z odkazů ve fotogalerii.


Archiv 51 akcí

Senorady 2018

kopírovat odkazdatum akce 10.- 11.8.2018 autor Zdenál Loučka, 25.6.2018

Fotky ze setkání najdete zde - díky Luboši!

------------------------------------------------------------

Letos v létě nás opět čeká tradiční setkání u Loučků v Senoradech č.p. 41 - od pátku 10. srpna a jako vždy bude možnost přespat do soboty (ve vlastních spacácích). Místo je v naší skupině snad již dostatečně známé, takže není třeba moc představovat, setkání se koná za každého počasí.

Sebou vezměte spacák a něco na spaní (prvních cca 30 přihlášených má k dispozici postel bez povlečení a peřin), ostatním se budou hodit i karimatky  ; -) , dále přibalte buben, dýmky (jen kdo má, není to podmínkou), případně hry.

V sobotu dopoledne bude tradiční programová příprava našeho dalšího roku. A pak třeba společný výlet.

Zkuste se domluvit na dopravě a minimalizovat počet automobilů a včas se přihlaste prostřednictvím tabulky ... 

Do té doby můžete vzpomínat, jaké to bylo předloni, když jsme oslavovali Ivanův vstup do chlapské dospělosti. Letos se proslýchá o ještě ctihodnějším důvodu k oslavě :-)

Zapište se prosím do tabulky!

Přihlašovací tabulka

Pokud se chceš zúčastnit tohoto setkání, klikni na + za názvem místa (případně vyplň krátký test) a potom přidej svoje jméno a příjmení ukončené Enter. Pokud bys s tím měl problémy, pošli mi SMS na 603150565 se svým jménem (ale napřed to zkus tady a teď). Pokud potřebuješ svoji účast zrušit, napiš znovu svoje jméno jako poprvé, bude vyjmuto.
Senorady
Zdenál
Martin
Zdeněk
Petr
Ivan
Zdenek
Aleš
Jiří
Jiří
Pavel
Roberto
Luboš
Jiří
Butrus
Libor
Jarda

zatížení serveru